Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

IBB Andersia Hotel w Poznaniu hotelem najwyższej jakości


14.07.2010

Poznański ****IBB Andersia Hotel laureatem nagrody w konkursie Najwyższa Jakość Quality International 2010 w kategorii QI SERVICES – usługi najwyższej jakości.

 

 


W dniu 1 lipca 2010 został rozstrzygnięty konkurs Najwyższa Jakość Quality International 2010 organizowany przez Forum Biznesu. ****IBB Andersia Hotel, jako jedyny obiekt hotelarski, znalazł się w gronie firm nagrodzonych, otrzymując srebrne godło QI 2010 w kategorii QI Services - Usługi Najwyższej Jakości. Oficjalne rozdanie nagród oraz wręczenie statuetki odbędzie się dnia 8 października 2010 w Warszawie.

 

Kapituła reprezentowana przez przedstawicieli Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskie Forum ISO 9000 oraz przedstawicieli redakcji Forum Biznesu doceniła i nagrodziła starania związane z promowaniem idei jakości.

 

- To dla nas ogromne wyróżnienie. Oferowanie usług najwyższej jakości jest dla każdego hotelu priorytetowe a dla IBB Andersia Hotel stanowi najważniejszy element misji. Cieszę się ogromnie, że środowisko biznesowe doceniło jakość naszych usług i w ten sposób potwierdziło wkład naszych Pracowników w sukces hotelu - mówi Marcin Woźniak, Dyrektor Hotelu.


Działający od roku 2007 w segmencie hoteli biznesowo- konferencyjnych IBB Andersia Hotel jest coraz częściej wyróżniany nagrodami przyznawanymi nie tylko przez organizacje, ale i również przez Gości w kraju i zagranicą. W roku 2009 hotel został wybrany zwycięzcą konkursu TOPHOTEL w kategorii TOPHOTEL Service, organizowanego przez portal hotele.pl i jego Klientów. Od dwóch lat jest wyróżniany nagrodą Insiders’ Select jako Hotel należący do 1% najlepszych hoteli oferowanych przez portal Expedia na świecie.


IBB Andersia Hotel to nowoczesny hotel położony w centrum miasta, który oferuje ponad 170 pokoi, zaplecze konferencyjno-bankietowe oraz wellness i zabiegi kosmetyczne w Harmonia SPA.
Hotel wyróżnia dbałość o każdy szczegół.

 

 

Informacje o grupie IBB Hotels:


****IBB Andersia Hotel jest najważniejszym i największym projektem IBB Hotels w Polsce. Do hoteli zarządzanych przez hiszpańską grupę należy również IBB Grand Hotel Lublinianka w Lublinie, ponadto Hiszpanie planują kolejne projekty w Polsce.

Pierwszym z nich będzie czterogwiazdkowy Hotel de Luxe w Gdańsku na Długim Targu, którego otwarcie zaplanowano na rok 2011.

 

Hiszpańska sieć IBB Hotels zarządza obecnie 7 obiektami w Polsce, Niemczech i w Hiszpanii. Najnowszym hotelem prowadzonym przez grupę IBB Hotels jest Grand Hotel Roemerbad w uzdrowiskowej miejscowości Badenweiler, na południu Niemiec. Dalsze inwestycje w tym kraju planowane są na lata 2010/2011.

 

 

źródło: www.andersiahotel.pl (PR)

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne Alternatywne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne