Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

IBB Hotel Gdańsk – nowy hotel sieci IBB powstaje w Gdańsku


16.07.2010

Hiszpańska sieć IBB planuje otwarcie następnego hotelu w Polsce. Miastem, które wybrali Hiszpanie na swoją kolejną inwestycję jest Gdańsk.

 

 IBB Hotel Gdańsk, Luksus nad Bałtykiem, zajmie trzy sąsiadujące ze sobą kamieniczki, usytuowane przy ulicy Długiej. Tym samym hotel znajdzie się w samym centrum Gdańskiej Starówki, vis a vis pomnika Neptuna, niedaleko Motławy.
Zachowany zostanie oryginalny styl kamienic, natomiast wnętrza mają zostać przygotowane w sposób nowoczesny i luksusowy.

Hotel o standardzie czterech gwiazdek posiadać będzie 84 eleganckie pokoje i komfortowe apartamenty. Ponadto w hotelu znajdzie się restauracja, sala bankietowa oraz klub fitness. Wszystko wykończone z największą starannością i precyzją.

Termin otwarcia hotelu zaplanowano na wiosnę 2011 roku.

IBB Hotels na rynku funkcjonuje od 1992 roku. Do sieci należy osiem hoteli o różnym standardzie hoteli. To pierwsza hiszpańska grupa hotelowa, która wkroczyła do naszego kraju.

W Polsce znajdują się obecnie IBB Grand Hotel Lublinianka, mieszczący się w stu letnim budynku, w centrum Lublina, oraz IBB Andersia Hotel, położony w samym sercu Poznania. Wszystkie hotele, które Hiszpanie otwierają w Polsce mają, jak dotąd, standard czterech gwiazdek.


źródło: na podstawie www.ibbhotels.com
 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne