Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Już za dwa tygodnie e-Travel Forum 2011

e-travel forum 2011

14.01.2011

e-Travel Forum to doroczne wydarzenie dotyczące sprzedaży produktów turystycznych przez internet.

 

 

 


Tegoroczna edycja konferencji będzie trwała cztery dni. W dniach 25-26 stycznia odbędą się obrady plenarne w warszawskim hotelu Radisson Blu, natomiast w dniach 27-28 stycznia realizowane będą szkolenia z reklamy w internecie (sale w Hotelu Gromada Lotnisko). Udział w szkoleniach wliczony jest w cenę konferencji, konieczne jest jednak wcześniejsze zgłoszenie chęci uczestnictwa.

Wśród uczestników tegorocznej konferencji e-Travel Forum rozlosowane zostaną nagrody: nowoczesny projektor multimedialny HITACHI do użytku domowego i firmowego, ufundowany przez Generalnego Sponsora konferencji - firmy Amadeus oraz Traveltainment a także vouchery na bezpłatne pobyty weekendowe we wrocławskim hotelu należącym do sieci inteligentnych hoteli PURO.
 
Tak ubiegłoroczną edycję podsumowuje Pani Agnieszka Zakrzewska, Art Hotel, uczestnik konferencji - Z satysfakcją wspominam uczestnictwo w e-Travel Forum 2010. Najbardziej interesująca była dla mnie sesja poświęcona Revenue Management. Strona organizacyjna konferencji była dla mnie bez zarzutu. Na pewno planuję uczestnictwo w kolejnej edycji tej ważnej i wzbogacającej konferencji.

Wśród mówców tegorocznej konferencji pojawią się m.in Agnieszka Sapa, Expedia.com oraz Michał Sołtys, Netaffiliation.

- e-Travel Forum to unikalna możliwość spotkania praktyków z branż związanych ze sprzedażą online i turystką. W czasie forum można znaleźć odpowiedzi  na wiele różnych aspektów. Zachęcam wszystkich sprzedających usługi turystyczne online do wzięcia udziału w tym spotkaniu. – zaprasza Agnieszka Sapa - Warto wcześniej przygotować pytania, by sprawdzić jak w praktyce robią to inni. Tegoroczna edycja zawiera wiele tematów mogących zainteresować branżę hotelarską - wszak internet jest coraz ważniejszym kanałem dystrybucji w sprzedaży pokoi hotelowych".

Michał Sołtys z Netaffiliation, zapewnia z kolei, że konferencja e-Travel Forum to najważniejsze wydarzenie w branży turystycznej. Niedługo może stać się również jednym z najważniejszych wydarzeń w branży Performance Marketingu – podkreśla Sołtys.

Realny koszt udziału w e-Travel Forum wynosi 300 złotych netto za dzień dla każdego, kto zdecydował się na udział w czterech dniach konferencji.

 


źródło: www.e-travelforum.pl (PR)

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne