Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Już za kilka dni Targi WorldHotel 2011

30.09.2011

Prawie 110 wystawców z Polski i zagranicy zaprezentuje swoje oferty dla hotelarstwa na rozpoczynających się 5 października IV Międzynarodowych Targach Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2011.

 

 

Będzie to okazja, by w jednym miejscu i czasie zapoznać się z najnowszymi propozycjami produktów i usług w zakresie wyposażenia i wystroju wnętrz, tekstyliów i galanterii hotelowej, housekeepingu, rozwiązań informatycznych czy infrastruktury rekreacyjnej, SPA & Wellness. Na zwiedzających będą czekać nowości produktowe, korzystne rabaty przygotowane specjalnie na targi, a także bogaty program konferencji i spotkań. Targi WorldHotel 2011 odbędą się w dniach 5-7 października w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Tylko do 3 października będzie aktywna rejestracja on-line na www.worldhotel.pl/rejestracja umożliwiająca bezpłatny wstęp na targi.

- WorldHotel to wyjątkowe wydarzenie, które chętnie odwiedzają osoby działające w branży hotelarskiej, bo tutaj mogą zapoznać się z aktualną, a przede wszystkim kompleksową ofertą produktów i usług dla obiektów noclegowych. Targi pozwalają też prowadzić rozmowy handlowe, które mogą zaowocować intratnymi kontraktami. Poza wymiarem czysto biznesowym, Targi WorldHotel doskonale pełnią rolę edukacyjną, bowiem dzięki licznym konferencjom i dyskusjom organizowanym przez trzy dni, stwarzają szansę na zdobycie cennej wiedzy. Z tym większą przyjemnością zapraszam na nasze targi - mówi Renata Smolnytska, Project Manager Targów WorldHotel.

Pełen przegląd ofert dla branży
Targi WorldHotel gromadzą architektów, projektantów wnętrz, inwestorów i firmy wykonawcze, a także właścicieli i menadżerów różnego rodzaju obiektów noclegowych. Tutaj będą mieć okazję, by przyjrzeć się różnorodnym ofertom produktów, usług i rozwiązań w zakresie budowy, wyposażenia, modernizacji i codziennej obsługi obiektów noclegowych. Wśród licznych propozycji wystawców znajdą się m.in. nowości produktowe służące wyposażeniu i wystroju wnętrz hotelowych. Zaprezentowany zostanie wzorcowy pokój hotelowy na rok 2012 czy innowacyjne systemy podłogowe, jak designerskie płytki dywanowe. Nie zabraknie bogatego wyboru produktów galanterii i tekstyliów dla hoteli, a także środków czystości. Na stoiskach przedstawione zostaną również nowoczesne rozwiązania informatyczne dla sektora hotelarskiego, w tym interaktywne systemy telewizji hotelowej czy digital signage - systemy oznakowania sal konferencyjnych i działań promocyjnych. Pokazany zostanie też innowacyjny system łączący w sobie oprogramowanie do zarządzania całym obiektem hotelowym oraz podsystemy inteligentnego budynku. W tym roku po raz pierwszy podczas WorldHotel zwiedzający będą mogli zapoznać się również z ofertą dla branży eventowej dzięki organizowanym równolegle w sąsiadującej hali III Targom Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów Event 2011.

Targowe promocje i konkursy

Na Targach WorldHotel 2011 po raz pierwszy zorganizowana zostanie przez MT Targi i Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego (IGHP) specjalna akcja - „Zamówienia zbiorowe”. Przyświeca jej cel, by zachęcić członków IGHP do składania dużych i cyklicznych zamówień u wystawców WorldHotel, co pozwoli wystawcom na zwiększenie sprzedaży w ujęciu długofalowym, a firmom zrzeszonym w IGHP - korzystać z atrakcyjnych rabatów na określone produkty. Ponadto swoją premierę ma konkurs na najlepszą ofertę Targów WorldHotel, w którym zwycięzca otrzyma m.in. unikatowe logo „The Best of WorldHotel 2011” i pakiet promocyjny sponsorowany przez Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego. Z kolei na laureatów konkursu na najbardziej przedsiębiorczą firmę, eksportera i innowatora Targów WorldHotel 2011 organizowanego pod patronatem Ministerstwa Gospodarki czekają  nagrody pieniężne oraz list gratulacyjny  od Ministra Gospodarki.

Skarbnica wiedzy hotelarskiej
Targom WorldHotel towarzyszy interesujący program wydarzeń merytorycznych. W programie znajdzie się seminarium poświęconym ekologii i nowoczesnemu zarządzaniu w hotelarstwie organizowane przez Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego oraz spotkanie Instytutu Hotelarstwa Polskiego na temat benchmarkingu jako narzędzia revenue management. Magazyn „Hotelarstwo”  zaprasza na konferencję, „Jak zarobić na biznesie hotelarskim?”, a eksperci z firmy Projekt Hotel pokażą, jak duże znaczenie ma kolor w strategii obiektu noclegowego. Ponadto czasopismo „Hotelarz” i Horwath HTL organizują szkolenie związane m.in. z analityką operacyjną czy finansowaniem inwestycji hotelowych, a firma AV.Net Sieci Audiowizualne poprowadzi seminarium na temat rozwiązań audiowizualnych w hotelu. Zaprezentowana zostanie także nowa odsłona portalu zwiadowca.pl dedykowanego m.in. hotelarzom i restauratorom, a wydarzeniem ostatniego dnia targów będzie konferencja „SPA nie jedno ma imię” przygotowana przez Polskie Stowarzyszenie SPA & Wellness.

Zapisy na WorldHotel
By wziąć udział w Targach WorldHotel należy zarejestrować się na wydarzenie za pośrednictwem strony www.worldhotel.pl/rejestracja lub na miejscu podczas trwania imprezy. Rejestracja on-line upoważnia do bezpłatnego zwiedzania Targów WorldHotel oraz odbywających się równolegle Targów Event i jest aktywna do 3 października do godz. 12.00. Zwiedzający, którzy będą zapisywać się na targi na miejscu, muszą zakupić bilet w cenie 30 zł za każdy dzień imprezy, który będzie ważny również na Targi Event.

 

 

źródło: www.worldhotel.pl

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne