Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Kierunek – Event, tym razem w Poznaniu


10.03.2010


Poznań  to kolejne miasto, w którym odbyły się warsztaty - "Kierunek-Event”  organizowane przez Stowarzyszenie Branży Eventowej. 

Spotkanie składało się z dwóch części. Pierwsza z nich poświęcona była wyjazdom inventive. O tym co to jest inventive travel i jak organizować tego typu wyjazdy opowiedział uczestnikom Damian Tomaszewski, organizator wyjazdów motywacyjnych, pilot z firmy Best Choice Travel. Mówiąc o organizacji wyjazdu podkreślał szczególną wagę czasu przygotowania podróży, dopilnowania każdego szczegółu, zadbania o wyjątkowość i jakość wydarzenia, nadzór i profesjonalną koordynację działań podczas całego wyjazdu oraz rzadko praktykowany follow up po powrocie. Po prezentacji pojawiły się pytania z Sali  dotyczące prawnych aspektów organizacji inventive travel takich jak: posiadanie licencji turystycznej pozwalającej na organizację wyjazdów, bezpieczeństwo imprez oraz możliwości ubezpieczenia uczestników. 

W drugiej części spotkania możliwości organizacji spotkań firmowych oraz atrakcje obiektu zaprezentowała Marta Keck z hotelu Hotel_arnia w Puszczykowie.

Na koniec, jak na każdym spotkaniu z cyklu  "Kierunek-Event”, na uczestników czekała niespodzianka. Tym razem nagrodą w loterii wizytówkowej był pobyt oraz możliwość korzystania z zabiegów SPA dla dwóch osób ,w hotelu Hotel_arnia i  SPA_larnii w Puszczykowie.

- Po prezentacjach nie zabrakło rozmów w kuluarach, wymiany wiedzy i kontaktów pomiędzy uczestnikami spotkania. To świadczy o tym, że takie spotkanie integrujące branżę eventową w Poznaniu było potrzebne, mówi Monika Krusiewicz, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Branży Eventowej. – Uczestnicy zgłosili również wiele problemów, którymi, ich zdaniem powinno zająć się Stowarzyszenie Branży Eventowej m.in. :kradzieże scenariuszy eventów, wprowadzenie opłaty za przygotowanie ofert dla klienta czy wysokość opłaty za uzyskanie licencji turystycznej, dodaje Monika Krusiewicz. 

Spotkanie warsztatowe odbyło się 2 marca 2010 r w ekskluzywnym Klubie Bilardowym Frame w Poznaniu.

 

 


źródło: www.sbe.org.pl

 


 
 
 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne