Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Konferencja Hotel & Tourism Trends 2015 odbędzie się w listopadzie


08.04.2015

Ustalono termin kolejnej edycji konferencji Hotel & Tourism Trends, organizowanej przez miesięcznik Hotelarz i firmę doradczą Horwath HTL. W tym roku konferencja odbędzie się 24 i 25 listopada w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.

 

W ubiegłym roku wydarzenie odniosło spory sukces - zgromadziło ponad 300 przedstawicieli branży hotelowej. Była to jedna z największych tego typu konferencji w Europie. Pełną relację z Hotel & Tourism Trends 2014 można przeczytać tutaj.

 

- Zdajemy sobie sprawę, że po ogromnym sukcesie ubiegłorocznej edycji konferencji Hotel Trends Poland oczekiwania branży i sponsorów względem organizowanego przez nas wydarzenia będą jeszcze większe. Jestem jednak przekonany, że w tym roku wspólnie z naszymi partnerami i dzięki wsparciu sponsorów będziemy mogli zaproponować branży hotelowej po raz kolejny wydarzenie na najwyższym europejskim poziomie, tak w Polsce potrzebne. - mówi Krzysztof Gonciarek, członek zarządu Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia, wydawcy „Hotelarza”.

 

 

Konferencja potrwa dwa dni, a po pierwszym dniu dyskusji i warsztatów odbędzie się podsumowująca wieczorna gala. W trakcie konferencji zostaną przyznane również tytuły Hotelarzy Roku. Wydarzenie to skierowane jest do właścicieli i kadr zarządzających hotelami, zarządów spółek operatorskich, przedstawicieli firm deweloperskich oraz dostawców produktów i usług w branży hotelarstwa i turystyki. Jak co roku, jednym ze sponsorów strategicznych wydarzenia będzie Grupa Orbis.

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne