Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Konferencja ICCA w Gdańsku rejestracja już otwarta

ICCA Gdańsk

02.12.2010

Właśnie rozpoczęła się rejestracja na konferencję ICCA Research Sales & Marketing Programme (ICCA RS&M), która w przyszłym roku w dn. 7-9 lipca odbędzie się w Gdańsku.

 

 

 


ICCA, jako najważniejsze międzynarodowe stowarzyszenie działające w sektorze turystyki biznesowej, zrzesza ponad 900 firm z  85 krajów na świecie. Gdańsk Convention Bureau od sierpnia 2007 roku jako jedyna organizacja z Pomorza jest członkiem ICCA. Natomiast Prezes Zarządu GOT Anna Górska od 2008, jako jedyny przedstawiciel z Polski jest członkiem zarządu oddziału CEC ICCA, który obejmuje swoim zasięgiem Europę Centralną.


Ze względu na rangę imprezy wiele miast z całego świata co roku ubiega się, składając swoją ofertę,  o możliwość organizacji konferencji i pragnie zaprosić uczestników do swojego miasta. Konferencja co roku odbywa się w najciekawszych, atrakcyjnych turystycznie miejscach na świecie, takich jak Dublin czy Paphos.
Teraz przyszedł czas na Gdańsk, a dzięki promocji tego wydarzenia na arenie międzynarodowej, które prowadzone jest przez ICCA, nasza destynacja ma niepowtarzalną szansę być jeszcze bardziej rozpoznawalną na świecie.


ICCA RS&M to unikalny program kształcenia, który koncentruje się na badaniach sprzedaży i marketingu w przemyśle spotkań – mówimy tu o marketingu miast, regionów, kraju, a także poszczególnych obiektów konferencyjnych. Poprzez interaktywne sesje ICCA uczy i przedstawia sposoby właściwej identyfikacji rynku, badanie podejścia klientów, oraz zachęca poszczególne kraje i regiony do wymiany doświadczeń. Celem spotkania ICCA RS&M jest stworzenie platformy współpracy, wymiany informacji oraz transferu know-how pomiędzy uczestnikami globalnego rynku spotkań.

W spotkaniu ICCA RS&M powinien uczestniczyć każdy, którego praca polega na weryfikowaniu różnych źródeł informacji i baz danych klientów, poszukiwaniu informacji na temat potencjalnych spotkań biznesowych, porównywaniu ofert firm i dostosowaniu ich do potrzeb klientów, rozwijaniu własnej bazy danych, przeprowadzaniu specjalistycznych badań rynku, promowaniu destynacji (obiektu, miasta, regionu, kraju), poszukiwaniu sponsorów eventów, współpracy z podwykonawcami, rozwijaniu strategii e-commerce, a także wszystkie osoby zainteresowane poszukiwaniem nowych destynacji.

Rejestracja na stronie: http://www.iccaworld.com/dbs/programme2011

 


źródło: www.gdanskconvention.pl

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne