Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Konferencja w butikowym hotelu w Poznaniu? Platinum Palace Residence ruszy już w styczniu

platinum palace residence poznań

08.12.2010

Platinum Palace Residence w Poznaniu od stycznia dołączy do skromnego grona pięciogwiazdkowych hoteli w tym mieście i stanie się drugim, po Sheratonie, hotelem o tak wysokim standardzie.

 

 


Poznański Platinum Palace mieścić się będzie w zielonym centrum Poznania. Hotel powstał w neoklasycystycznej willi z początku XX wieku, która została odrestaurowana i przystosowana do potrzeb wysokiej klasy obiektu hotelowego.

Ten elegancki hotel typu boutique posiadać będzie 14 wygodnych, klimatyzowanych pokoi, wyposażonych m.in. w telewizory plazmowe oraz Wi-fi. Ponadto w hotelu znajdzie się zaplecze biznesowe z salą konferencyjną oraz salą klubową. Nie zabraknie również restauracji i baru.

Oficjalne otwarcie hotelu nastąpić ma w styczniu 2010 roku.

Platinum Palace Residence Poznań, będzie drugim z rodziny. Pierwszy hotel sieci otwarty został we Wrocławiu w połowie bieżącego roku. Platinum Palace Wrocław do dyspozycji gości oddaje 45 pokoi, w tym pokoje Kameralne, pokoje typu Komfort, pokoje Luksusowe, Apartamenty Pałacowe oraz Apartamenty Parkowe. W hotelu znajdują sie także trzy nowocześnie wyposażone sale konferencyjne, z których największa może pomieścić 90 osób.

 


źródło: na podstawie  www.platinumpalace.pl

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne