Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Krótko i na temat Prawidłowo wyposażona sala konferencyjna

sprzęt do sali konferencyjnej

15.06.2011

Bardzo ważny jest odpowiedni dobór sprzętu konferencyjnego, z uwzględnieniem zarówno najwyższych standardów, jak i wielkości sali, a także potrzeb grup i osób, które będą z niej korzystać.

 

 


Poniżej najważniejsze urządzenia oraz wytyczne -  na podstawie rozmowy z szefem marketingu firmy ACCO.

 

  • sprzęt, w który wyposażona zostanie sala konferencyjna, powinien idealnie ze sobą współgrać, dlatego warto skorzystać z rozwiązań kompleksowych.
  • projektory - najlepiej takie, które pozwalają na pracę nawet w świetle dziennym. Projektory powinny być ciche oraz wiernie oddawać kolory.
  • duże i średnie sale: projektory o wysokim kontraście, co daje doskonały obraz, nawet w sytuacji niewielkiego zaciemnienia.
  • małe sale: w zupełności wystarczą tańsze, standardowe projektory.
  • ekran - dobrze dobrany pozwoli na jednakowy odbiór kolorów oraz zapewni wysoką ostrość obrazu, niezależnie od miejsca zajmowanego przez widza.
  • flipcharty - można wybrać jeden z tradycyjnych modeli, w tym zarówno magnetycznych jak niemagnetycznych, które umożliwiają zapis ustaleń.
  • wybrane modele flipchartów umożliwiają bezpośrednie przenoszenie notatek na ekran laptopa, a dalej natychmiastowe przesyłanie danych do uczestników spotkania.
  • wskaźniki - nawet o zasięgu do 100 m - pomagają w profesjonalnym prowadzeniu prezentacji; umożliwiają wskazywanie prezentowanych aktualnie treści.
  •  sprzęt powinien być odpowiednio dopasowany do sali, zapewniając gościom komfort i wygodę, przy równoczesnej elegancji i nowoczesności.

 
źródło: www.konferencje.pl

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne