Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Krzysztof Celuch ponownie doceniony!

12.10.2012

Krzysztof Celuch, jeden z młodszych a jednocześnie jeden z najbardziej docenianych i rozpoznawalnych na świecie przedstawicieli polskiego przemysłu spotkań, otrzymał kolejne wyróżnienie!

 

 

 

Podczas odbywających się w dniach 7-10  października w Las Vegas Targów Imex America Krzysztof Celuch, kierownik PCB POT uhonorowany został przez międzynarodowe jury prestiżowej organizacji Convention Industry Council.

Wyróżnienie Pacesetters Award przyznawane jest osobom, które w wyjątkowy sposób zaangażowane są w rozwój międzynarodowego przemysłu spotkań. Jedną z kategorii nagrody jest "Young Professionals" skierowana do osób, które inicjują zmiany zmierzające do rozwoju branży spotkań oraz reprezentują profesjonalizm i działają zgodnie z zasadami etyki biznesu.

Do nagrody Krzysztof Celuch został nominowany przez CEO stowarzyszenia ICCA - Martina Sirka. - Krzysztof zaangażował się w rozwój przemysłu spotkań w Polsce, gdzie zapewne ciężko tworzyć nowe projekty młodemu liderowi rozwijającej się branży. To było dla nas najcenniejsze w tej nominacji. Dzieli się wiedzą i stara sie wykraczać poza granice, co również doceniamy – komentuje osiągnięcia Celucha Martin Sirk CEO, ICCA.


Krzysztofowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


źródło: www.pot.gov.pl

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne