Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Krzysztof Kulikowski - nowy dyrektor hoteli Hampton by Hilton w budowie

hampton by hilton

18.10.2011

Do zespołu spółki Port-Hotel dołączył Krzysztof Kulikowski obejmując stanowisko dyrektora hoteli Hampton by Hilton w budowie. Na etapie budowy hoteli Krzysztof Kulikowski odpowiada za spełnienie standardów wymaganych przez Hilton Corporation dla marki Hampton by Hilton.Do jego obowiązków należy również przygotowanie hoteli do uruchomienia pod względem marketingowym i operacyjnym.

- Udział w procesie tworzenia od podstaw hoteli „Hampton by Hilton” jest dla mnie wielką zawodową przygodą. Z branżą hotelową związany jestem od zawsze i z zainteresowaniem obserwowałem wprowadzanie kolejnych obiektów na rynek. Cieszę się, że dołączam do zespołu spółki Port-Hotel i mam szansę w pełni wykorzystać swoje hotelarskie doświadczenie - mówi Krzysztof Kulikowski.

Nowy dyrektor, członek zespołu oceniającego obiekty hotelarskie województwa śląskiego, ma kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu hotelami nabyte podczas pracy na stanowisku dyrektora hotelu Orbis „Halny” w Cieszynie, dyrektora hotelu „Mercure” w Opolu i „Mercure Patria” w Częstochowie, dyrektora hotelu Orbis „Grand” w Łodzi oraz „DeSilva Airport” Katowice – Pyrzowice. Swoją karierę hotelarską rozpoczął jako recepcjonista w hotelu „Mieszko” w Gorzowie Wielkopolskim.

Zaangażowany w działalność społeczną od 2000 roku. Czynnie uczestniczył w życiu Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej pełniąc funkcje członka, wiceprezesa i prezesa organizacji. W latach 2003-2006 był prezesem opolskiego oddziału Polskiego Zrzeszenia Hoteli. Były członek Klubu Kapitału Śląska Cieszyńskiego i zarządu Samorządu Gospodarczego Ziemi Cieszyńskiej.

Krzysztof Kulikowski jest absolwentem kierunku turystyka i rekreacja krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego i słuchaczem studiów doktoranckich Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Został odznaczony Odznaką Honorową Ministra Gospodarki RP i Brązowym Krzyżem Zasługi Prezydenta RP za zasługi w rozwoju turystyki. Jego pasją, oprócz hotelarstwa, są podróże i historia powszechna.

 

 

źródło: www.port-hotel.pl

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne