Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

LOTem w dwie godziny z Krakowa do Gdańska


18.06.2010

LOT planuje otworzyć tanie połączenia krajowe. Od lipca podróż z Krakowa do Gdańska samolotem może kosztować tylko 70 zł. Będzie więc nie tylko szybciej, ale również taniej.

 

 


Żeby z Trójmiasta dostać się do Krakowa trzeba w pociągu spędzić ponad 8 godzin i zapłacić około 130 zł. W wersji oszczędnościowej – prawie 12 godzin, a portfel uszczuplimy o około 70 zł.

Konkurencją dla PKP ma być LOT, który planuje uruchomić 15 tras krajowych w niskich cenach. Z początku pasażerowie będą mogli korzystać ze starszych typów samolotów jak ATR i embraer ale od nowego roku również nowe maszyny będą obsługiwały tanie trasy lokalne.

Na razie wiadomo, że połączone ze sobą zostaną Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Rzeszów, Bydgoszcz i Łódź. Pomiędzy tymi miastami będzie można podróżować bez przesiadki w Warszawie, co do tej pory było koniecznością, przez co podróz o wiele się wydłużała.

Jednak sukces przedsięwzięcia w pełni zależny jest od wsparcia, które LOT ma otrzymać od samorządów lokalnych z budżetów przeznaczonych na promocję regionów.


źródło: na podstawie www.portalsamorzadowy.pl

 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne