Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Majowe warsztaty SBE

Stowarzyszenie Branży Eventowej Warsztaty

19.04.2011

Specyfika obsługi cateringowej branży spotkań oraz lasery i ich zastosowanie podczas eventów - to tematy ostatniej odsłony warsztatów zapoczątkowanych w zeszłym roku przez Stowarzyszenie Branży Eventowej : „Kierunek na event”. 


Podczas spotkania, które zaplanowano na 17 maja 2011 w Mazurkas Conference Center, będzie można dowiedzieć się, jakie istnieją warianty cateringu podczas eventu, a także na czym polega specyfika obsługi podczas większych wydarzeń, ich koordynacja od strony kuchni i jakie dania najlepiej się komponują z małymi, a jakie z dużymi eventami.

A pozostając w dziedzinie zmysłów, skierujemy swój wzrok na światło. Poznając zagadnienia z dziedziny nowych technologii, odkryjemy jak wykorzystać lasery na naszych eventach, co zrobić by efekt był powalający i pozostał na długo w pamięci naszych gości.

Świetlne inspiracje zakończą cykl. Nowy, zatytułowany „Orbita eventu” poświęcony będzie zagadnieniom warsztatu organizacyjnego event managera. Będzie można zdobyć wiedzę związaną z organizacją eventu od strony planowania i obsługi. Zajęcia zostaną podzielone na cztery spotkania, na których dowiemy się z jakich narzędzi i programów korzysta event manager,   jak planować event i jak przedstawić go klientom, jak tworzyć plany rezerwowe,  jak promować wydarzenia masowe, a jak zamknięte. Mowa będzie o współpracy z podwykonawcami, o metodach briefowania i budowania relacji oraz o tym jak dostosować system współpracy na linii klient- Event Manager. Dowiedzieć się będzie można jakie są źródła wiedzy Event Managera, jakie panują trendy i skąd czerpać inspiracje.
 

Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE) - zrzesza organizatorów, przedstawicieli miejsc eventowych i podwykonawców eventów. Działa na rzecz popularyzacji i profesjonalizacji polskiego rynku wydarzeń. Dąży do wypracowania wspólnych dla całej branży Standardów działania z klientami i kontrahentami. Członkom Stowarzyszenia udostępnia platformę wymiany doświadczeń, bazę kontaktów, narzędzia pomocne w codziennych działaniach. Organizuje targi branżowe, szkolenia, warsztaty, spotkania networkingowe, panele dyskusyjne, itp.

Dodatkowych informacji udziela:
Paulina Dmitruk
Tel.: 508 107 041
Email: paulina.dmitruk@sbe.org.pl


źródło:  www.sbe.org.pl (PR)

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne