Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mikser Biznesowy Branży Konferencyjno-Kongresowej


06.05.2010

Mikser Biznesowy Stowarzyszenia „Konferencje i Kongresy w Polsce”  odbędzie się 10 czerwca 2010 r. w Centrum Konferencyjnym MCC Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim (koło Warszawy).

Mikser połączony zostanie z konferencją "Hotelarstwo w Polsce. Doświadczenia lat 1990-2010, wiedza i rozwój do 2015", podzielonej na trzy sesje plenarne:  Ostatnich dwadzieścia lat hotelarstwa w Polsce: rynek, zmiany, perspektywy; Polskie hotelarstwo na tle światowego przemysłu turystycznego;  Gdzie obecnie jest i dokąd zmierza polskie hotelarstwo?

Zaproszenie do udziału w Mikserze skierowane jest przede wszystkim do osób zainteresowanych branżą MICE – od zleceniodawców przez reprezentantów stowarzyszeń po przedstawicieli biur podróży.

W programie przewidziane jest m.in. spotkanie z korporacyjnymi planistami konferencji oraz ambasadorami kongresów a także przedstawienie planów promocji branży MICE na 2010 rok.
 

 

źrodło: http://www.skkp.org.pl
 

 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne