Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mobilna jakość w branży konferencyjnej

logo systemy informatyczne na konferencje

26.04.2011

Rozwój usług mobilnych nabrał w ostatnich latach w Polsce niesamowitego rozpędu. Nie ulega wątpliwości, iż biznesowe systemy mobilne wspierają w Polsce firmy na ogromną skalę w zdobywaniu przewagi konkurencyjnej.

 

Trend ten widoczny jest również na rynku hotelarsko-konferencyjnym. Coraz więcej firm szkoleniowych, hoteli oraz ośrodków konferencyjnych decyduje się na ubogacenie swojej oferty o innowacyjny system, pozwalający wyróżnić się na mocno nasyconym rynku.

 

Jednym z takich systemów jest CONFnet, znajdujący się w ofercie firmy networxmedia, będący całkowicie nową jakością w usługach konferencyjnych. Dzięki unikatowemu zastosowaniu technologii mobilnych, CONFnet umożliwia stworzenie interaktywnej płaszczyzny komunikacyjnej w danej lokalizacji, tworząc nowy wymiar integracji uczestników spotkań szkoleniowo-konferencyjnych.


CONFnet jest wykorzystywany zarówno przy okazji konferencji, wewnętrznych spotkań firmowych, jak również w trakcie spotkań warsztatowo-praktycznych. System pozwala między innymi na organizowanie loterii i konkursów SMS w trakcie spotkań, stworzenie strategicznej gry symulacyjnej opartej na SMS, jak również zaaranżowaniu chatu w czasie organizowanego eventu.
Usługa pozwala na zbudowanie mobilnej społeczności wokół danego eventu , jak również daje możliwość podglądu poprzez stronę WWW treści wysyłanych przez uczestników wydarzenia w czasie rzeczywistym.


System daje wiele innych ciekawych możliwości ubogacenia eventów oraz może być dostosowany do indywidualnych potrzeb i pomysłów klienta.
 

 

źródło: www.networxmedia.pl

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne Alternatywne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne