Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

MPI na Meetings Poland Expo 2010

mpi_meetings poland expo

15.11.2010

Spotkanie MPI Poland @ Meetings Poland Expo 2010 "Innowacje drogą do zdobycia unikalnej pozycji rynkowej. Co nowego w branzy spotkań?" - będzie wspaniałą okazją aby zapoznać się z wiedzą oferowaną przez Meetings Professional International w Polsce za darmo.

 

 

Jest to jedyne organizowane przez MPI Poland Club spotkanie w roku, na które zapraszani są uczestnicy zupełnie bezpłatnie, aby ukazać potencjalnym członkom benefity płynące z przynależności do stowarzyszenia.


Tegoroczne spotkanie będzie przeprowadzone w formie warsztatowej wykorzystując potencjał zgromadzonych do dyskusji osób na temat czterech innowacyjnych obszarów, które każdy meeting planner może zaadaptować na swoje potrzeby, aby zbudować swój unikalny program imprezy i podnieść jego efektywność.


Najgorętsze aktualnie tematy na międzynarodowej arenie spotkań: media społecznościowe oraz społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR), jak również dwa tematy ściśle związane z podniesieniem wydajności kosztowej organizowanych wydarzeń - internetowe platformy RFP oraz wideokonferencje, staną się platformą wymiany doświadczeń między uczestnikami spotkania.


Każdy z czterech zaproszonych koordynatorów spotkania poda na początku trzy pytania, na które uczestnicy będą musieli znaleźć odpowiedz w panelach. Następnie każdy na sali będzie miał możliwość podejść do dowolnej grupy w narożnikach sali gdzie będą omawiać tematy i szukać odpowiedzi na pytania, wymieniać sie doświadczeniami. Po części warsztatowej każda grupa podzieli się ze wszystkimi własnymi wnioskami i radami.

 

Organizatorzy spotkania mają nadzieję, że przyciągając odpowiednią liczbę korporacyjnych i agencyjnych planistów oraz managerów centrów konferencyjnych i hoteli uda sie zgromadzić potencjał wiedzy, jakiego nie byliby w stanie przekazać pojedynczy mówcy.

 

 

źródło: www.mpiweb.pl (PR)

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne