Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

MPI Poland Club podsumowuje 2011 rok

mpi poland

30.01.2012

W ubiegłym roku polski klub MPI wzmacniał swoją pozycję w branży spotkań przede wszystkim poprzez położenie nacisku na wysokiej jakości profesjonalną edukację. Zmiany strukturalne i zaangażowanie członków sprzyjały efektywnemu wdrażaniu nowej strategii klubu.

 

 


- To był  rok gdzie MPI globalnie zmieniło swoją strategię koncentrując się na edukacji jako najważniejszym, wskazanym przez członków, aspekcie decydującym o ich zaangażowaniu w Meeting Professionals International – podkreśla Wojciech Liszka Prezes MPI Poland Club -  Dlatego począwszy od 2012 roku zdecydowanie większy udział składek członkowskich będzie przeznaczony do wykorzystania przez oddziały na pozyskanie międzynarodowych trenerów sprawdzonych i rekomendowanych przez globalną organizację. 

W 2011 roku zorganizowano cztery spotkania, na których wystąpili zarówno polscy i zagraniczni mówcy. W marcu odbyło się forum dla przyszłych liderów MPI skierowane do studentów. Na marcowym generalnym zgromadzeniu dyskutowano m.in. o możliwościach, jakie stwarzają dla branży social media, o wirtualnych spotkaniach i systemach rejestracyjnych gości. Kolejne dwa spotkania poświęcone zostały tematyce lokalnej jak najbardziej aktualnej - półrocznej prezydencji Polski w Unii i wyzwaniom oraz zagrożeniom, jakie niesie dla branży organizacja EURO 2012.

Więcej uwagi poświęcono też spotkaniom networkingowym - w trakcie targów EIBTM w Barcelonie MPI Poland Club zorganizował networking dla polskich i hiszpańskich członków stowarzyszenia w Hard Rock Cafe. Podsumowaniem rocznej działalności było spotkanie przedświątecznym zorganizowane w warszawskiej restauracji Blue Tower.

MPI Poland Club wspierał także Kraków Convention Bureau i Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w przeprowadzeniu konkursu na najlepsze programy motywacyjne w regionie Krakowa i Małopolski.
- W 2011 roku organizowaliśmy mniej ale stawialiśmy na jakość – zaznacza Wojciech Liszka -  Koncentrowaliśmy się na tematach nurtujących branżę i odpowiadających ich potrzebom.źródło: www.mpiweb.pl

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne