Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

MPI Poland Club podsumowuje spotkanie


29.03.2010

Pierwsze w tym roku spotkanie MPI Poland Club, które odbyło się 22 marca 2010 w Hotelu Radisson Blu w Warszawie było odpowiedzią na potrzeby rynku spotkań, które wyraźnie zaznaczyły się już w kwietniu 2008 roku.
Główny trend, jaki się wyłonił - dotyczy oczekiwań zleceniodawców wobec skuteczności inwestowanych w spotkanie budżetów. Waga badania ROI eventów została podkreślona w czasie spotkań MPI Poland Club w 2009 roku, co doprowadziło do rozwinięcia tego tematu i zaproszenia Ellinga Hamso, autorytetu na skalę europejską w dziedzinie Event ROI.

  

 


Potężna dawkę wiedzy, jaką przyjęli uczestnicy, odmieniła ich sposób myślenia o planowaniu spotkań. Podstawą metodologii Event ROI jest umiejętność planowania celów spotkania w zależności od miejsca, jakie zajmują na piramidzie etapów mierzenia ROI. Jednak to dopiero pierwszy krok. Kolejne etapy to Meeting Architecture i Meeting Design - umiejętności, które wykraczają poza aspekt logistyczny. Skupiają się one na stworzeniu takiego środowiska, które umożliwia najefektywniejsze przyswojenie wiedzy, wpływającej w dalszym etapie ewaluacji na efekty działania organizacji. Elementy planowania jak Event ROI, Meeting Architecture i Design, składają się na najnowsze trendy zmierzające do stosowania spotkań jako strategicznego narzędzia w planach organizacji.
W spotkaniu MPI Poland Winter Meeting 2010 wzięło udział 20 specjalistów przemysłu spotkań z całej Polski, a na koniec szkolenia zostało rozlosowanych 8 książek "Proving the Value Meetings & Events".


Galeria zdjęć ze spotkania znajduje się na stronie www.mpiweb.pl . Kolejna planowana konferencja MPI Poland Club odbędzie się 19 kwietnia 2010 roku w Krakowie.

 

 

Więcej informacji:
Iwona Kubisz,
Komitet Komunikacji MPI Poland Club
e-mail: ikubisz@mpiweb.pl
 

 

 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne