Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

MPI Poland Club wybiera nowy zarząd

mpi poland club

21.03.2012

16 marca w Warszawie odbyło się walne zgromadzenie MPI Poland Club, w czasie którego podsumowano działalność  zarządu i klubu oraz w tajnym głosowaniu wybrano skład zarządu i komisji rewizyjnej na kolejną kadencję, która rozpocznie się 1 lipca 2013 roku.

 

 


Wojciech Liszka, obecny prezes MPI Poland Club pozostanie prezesem nowego zarządu. W pracy pomagać mu będzie czterech wiceprezesów: Agnieszka Faracik – Leśniak, Anna Górska, Agnieszka Słowik i Monika Wąs.
W skład Komisji Rewizyjnej weszli: Julia Górecka, Marta Kicler i Cezary Wilemajtys
Działalność założonego w 1972 roku  międzynarodowego stowarzyszenia MPI opiera się na przekonaniu, że planiści i organizatorzy spotkań i eventów odgrywają decydująca rolę w kreowaniu sukcesu w biznesie. Dlatego też MPI zapewnia swoim członkom wsparcie w zawodowym rozwoju, umożliwia dostęp do biznesowych kontaktów i pozwala być aktywną częścią  społeczności branżowej. MPI, które w 2012 roku obchodzi czterdziestolecie swojego istnienia, to  ponad 21 000 członków zrzeszonych w 71 klubach i oddziałach w  86 krajach.źródło: www.mpiweb.pl

Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Centra kongresowe i targowe; Ośrodki konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie