Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

MPI Poland Spring Meeting 2012 Kraków

konferencja MPI

29.03.2012

13 kwietnia 2012 roku w Pawilonie Wyspiańskiego w Krakowie odbędzie się drugie w tym roku spotkanie organizowane przez MPI Poland Club. Tym razem będzie miało charakter warsztatowy i networkingowy. Tematem spotkania jest komunikacja, wizerunek, wywieranie wpływu jako narzędzia  do sukcesu w branży spotkań.

 


Podczas konferencji uczestnicy poznają dwóch trenerów, którzy nauczą, w jaki sposób w biznesie branży spotkań właściwie komunikować się, jak korzystać z technik wywierania wpływu i skutecznie kreować własny wizerunek.
W pierwszej części dnia odbędzie się warsztat Marka Skały „Kreowanie wizerunku i wywieranie wpływu”. Celem warsztatu jest przedstawienie i przećwiczenie technik kreowania wizerunku w relacjach biznesowych. Uczestnicy poznają także 8 zasad wywierania wpływu oraz przećwiczą te techniki w praktyce, dopasowując je do własnych sytuacji zawodowych.


Marek Skała, dziennikarz – publicysta, właściciel  firmy szkoleniowej MEGALIT Instytut Szkoleń, od 20 lat, przestrzegając zasad Stowarzyszenia Mówców Profesjonalnych, występuje publicznie, dla grup do 1500 osób. Jego siłą są osobiste kontakty z takimi postaciami jak Robert Cialdinii, Stephen R. Covey czy Philip Kotler oraz dopasowanie posiadanej wiedzy i techniki wystąpień do potrzeb grupy, a także wykorzystanie dużej dynamiki, technik hipnozy i aktywizacji dużych grup.


Drugą część spotkania wypełni warsztat „Be A Competent Business Partner - What Anglophones Pay Attention To” prowadzony w języku angielskim przez Keitha Byrne. Będzie on okazją do nauczenia się praktycznych technik sprawnego i skutecznego biznesowo komunikowania się z partnerami i klientami anglojęzycznymi. Uczestnicy dowiedzą się, że styl wypowiedzi jest równie ważny jak jej treść, poznają językowe sposoby przekonania anglojęzycznych partnerów o naszej wiarygodności, nauczą się jak w komunikacji budować trwałe relacje biznesowe.
Keith Byrne, absolwent Lingwistyki Stosowanej, założyciel i dyrektor zarządzający Select Training Solutions, firmy specjalizującej się w szkoleniach i doradztwie w zakresie świadomości kulturowej i komunikacji międzyludzkiej, interesuje się najbardziej komunikacją, zarówno w aspekcie towarzyskim jak i biznesowym i kulturowym.


Współorganizatorem Spring Meeting 2012 jest Krakow Convention Bureau. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Program i rejestracja znajdują się pod adresem http://www.mpiweb.pl/list81/springmeeting2012.html.



źródło: www.mpiweb.pl

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne