Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

MPI Poland Winter Meeting 2010 Czas zebrać zysk z inwestycji


26.02.2010

 Szkolenie ' Czas zebrać zysk z inwestycji' organizowane przez MPI odbędzie się już 22 marca w hotelu Radisson Blu w Warszawie.


MPI od kilku lat współpracuje z European Event ROI Institute w celu szkolenia organizatorów spotkań. Zamysłem tego typu szkoleń jest nauczenie w jaki sposób eventy, konferencje i targi mogą być jeszcze bardziej zyskowne. MPI stosuje metodologię ROI w celu wykazania konkurencyjności spotkań w stosunku do innych elementów marketingu mix.
MPI Poland Club stworzyło niepowtarzalną okazję! Już 22 marca 2010 roku, będzie możliwość uczestniczenia w  jednodniowym kursie, który poprowadzi światowej sławy autorytet, konsultant wielu europejskich koncernów - Elling Hamso. Oparł on metodologię ROI na badaniach spotkań przeprowadzonych przez Jacka Philipsa, lidera ROI w zarządzaniu.
Podczas tego szkolenia nauczą się Państwo, jak stosować metodologię ROI, jako narzędzie do efektywnego planowania wydarzeń i spotkań, a także jak mierzyć ich rezultaty w stosunku do celów, na różnych poziomach planowania.
Kurs dostarczy wiedzy na temat wszystkich aspektów i poziomów oceny spotkań. Od najprostszych ocen badania satysfakcji, do kompletnej oceny - finansowego pomiaru ROI. Ocena taka, jest potrzebna  podczas organizacji dużych i kosztownych wydarzeń, aby pokazać zleceniodawcom zasadność wydawanych na nie środków finansowych.

 

Kto powinien uczestniczyć?
Kurs skierowany jest do organizatorów spotkań, którzy planują i organizują spotkania zarówno w korporacjach, stowarzyszeniach i w agencjach eventowych, jak również do dostawców usług, czyli managerów obiektów konferencyjnych i hoteli.

Program szkolenia:

10.00 – 11.30
- ROI Methodology introduction and background
- How meetings and events create value

 

11.30 – 11.45  Coffee Break

 

11.45 – 12.45
- Setting objectives and measuring results at 5 levels
- Isolating the effects of the meeting from other influences

12.45 – 13.30
  Lunch

13.30 – 14.30
- Data collection methods
- How to design good surveys and get a high response rate
- Using the ROI Methodology in practice for all meetings and events

14.30 – 14.45
  Coffee Break

14.45 – 16.00

- Exercises - putting theory into practice

 

Opłaty i rejestracja:

Wczesna rejestracja do 05.03.2010         
Member MPI    460 PLN                          
Non Member    530 PLN      

                    
Rejestracja po 05.03.2010

Member MPI     640 PLN

Non Member    710 PLN


Szkolenie odbędzie się w języku angielskim. Rejestracja na stronie:  www.mpiweb.pl

O prowadzącym
:
Elling Hamso - Meeting Management Consultant i Managing Partner w European Event ROI Institute.
Początek swojej kariery zawodowej rozpoczął na stanowisku Senior Executive w norweskim przemyśle naftowym, a dalszą karierę rozwijał jako konsultant zarządzający i manager w agencji eventowej. Był członkiem europejskiego oddziału MPI. W 2006 roku magazyn Conference and Incentive Travel umieścił go na 5 miejscu listy najbardziej wpływowych osób w przemyśle spotkań i eventów w Wielkiej Brytanii. Hamso z wykształcenia jest specjalistą zarządzania, doktorem Nauk o Strategiach Relacji z Klientami na Uniwersytecie w Manchesterze.

 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne Alternatywne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne