Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

MPI zaprasza do Budapesztu

konferencja w Budapeszcie

13.01.2012

MPI zaprasza na konferencję EMEC 2012 w  Budapeszcie.

 

 

 W dniach 29-31 stycznia 2012 odbędzie się w Budapeszcie kolejna edycja konferencji EMEC (European Meetings and Events Conference) dla profesjonalistów branży spotkań.

W tym roku jej hasłem przewodnim jest innowacja – w zakresie edukacji, technik i strategii biznesowych. Konferencja po raz pierwszy organizowana jest w mieście leżącym w Europie Centralnej. Dla uczestników przygotowany został atrakcyjny program edukacyjny oraz liczne spotkania networkingowe, których celem jest budowanie silnej marki  oraz rozwój biznesowych kontaktów.

Rejestracja otwarta pod adresem: http://www.mpiweb.org/Events/EMEC2012/Information/whyparticipate


źródło: www.mpiweb.pl

Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Centra kongresowe i targowe; Ośrodki konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie