Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

MT Polska planuje wzrost o co najmniej 50 w 2011

targi mt polska

03.02.2011

MT Polska, spółka zarządzająca nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym przy ul. Marsa 56c w Warszawie, odnotowała ponad 80% wzrost liczby imprez zorganizowanych w 2010 r. w porównaniu z rokiem 2009. W minionym roku centrum MT Polska odwiedziło ponad 180 tys. osób, które gościły na targach, konferencjach, kongresach, pokazach i eventach.

 

W sumie w centrum MT Polska w 2010 roku obyło się ponad 220 różnego rodzaju wydarzeń, w tym ponad dwadzieścia dużych imprez wystawienniczych. W 2011 roku spółka planuje wzrost o co najmniej 50% w zakresie liczby organizowanych wydarzeń.

- Centrum MT Polska jest stosunkowo nowym obiektem, gdyż działa od dwóch lat, ale jest coraz bardziej popularny, co potwierdza ogólna liczba imprez organizowanych u nas w minionym roku. Pod tym względem zanotowaliśmy 80 procentowy wzrost w porównaniu do roku 2009. Nowoczesne przestrzenie jakimi dysponujemy wykorzystywane były do różnego rodzaju przedsięwzięć, znalazły się wśród nich m.in. targi, seminaria, kongresy, eventy, kręcone tu były reklamy telewizyjne, a także odbywały się egzaminy. Wiele firm, dzięki sukcesom organizowanych u nas imprez, zdecydowało się z nami współpracować długoterminowo i pojawią się u nas zarówno w roku 2011 jak i w kolejnych latach - mówi Bartosz Sosnowski, prezes zarządu MT Polska.

W 2010 roku w centrum MT Polska odbyło się ponad 20 imprez targowych wśród nich znalazły się m.in. targi turystyczne Lato i TT Warsaw, targi motocyklowe, targi EuroGastro, targi kosmetyczne, ślubne, targi vendingowe, WorldHotel, ExpoSweet, EuroLab, Infrastruktura, Hubertus Expo, Targi Przedszkolaka, targi rowerowe, sprzętu campingowego i caravaningowego. Zrealizowano także ponad 120 konferencji, seminariów, wykładów i szkoleń oraz blisko 80 eventów, wystaw, konkursów i różnego rodzaju pokazów. W okresie wakacyjnym organizowane były także atrakcje w ramach projektu MT Extreme. Na miejscu przygotowano m.in. tor gokartowy, miejsce do rozgrywki paintballa, samochody buggy, profesjonalny tor dla modeli RC, stoły bilardowe, piłkarzyki, a także tarcze i rzutki do gry w dart.

 - Nasze centrum przyciąga coraz więcej imprez konsumenckich. Ogromnym sukcesem minionego roku były targi motocyklowe organizowane przez Motoroni, targi turystyczne Lato i TT Warsaw, Targi Przedszkolaka, targi rowerowe. Wszystkie te imprezy odbędą się u nas także w tym roku. Będziemy też gościć wiele nowych imprez konsumenckich i branżowych. Kolejnym istotnym trendem w rozwoju naszego centrum jest bardzo duże zainteresowanie organizacją eventów. W okresie świąteczno-karnarwałowym gościliśmy wiele imprez na kilkaset osób organizowanych przez duże polskie firmy z różnych branż i korporacje międzynarodowe. Ważnym wydarzeniem tego roku także o wymiarze ekonomicznym będą współorganizowane przez nas targi oraz sympozjum biznesowe China Expo Poland 2011 – komentuje Bartosz Sosnowski.

Wśród nowych imprez organizowanych w centrum MT Polska w bieżącym roku znajdą się m.in. targi mieszkaniowe, nowe imprezy motoryzacyjne, targi zoologiczne. Oprócz tego obiekt jest udostępniany na bieżąco dla organizowania zjazdów, kongresów, eventów również o niekonwencjonalnych formułach.

Centrum Targowo-Kongresowe mieści się przy ul. Marsa 56C w Warszawie. Obiekt oddalony jest 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Przy centrum znajduje się 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. Do obiektu można również dojechać komunikacją miejską za pośrednictwem 10 miejskich linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, a ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego można dostać się Pociągami Kolei Mazowieckich.MT Polska zarządza jednym z najnowocześniejszych obiektów targowo-kongresowo-eventowych w Polsce - Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska. Jest ono w pełni dostosowane do organizacji targów, zjazdów, konferencji i eventów (w tym bankietów, koncertów czy zawodów sportowych). Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, szerokie bramy rozładunkowe, specjalne podjazdy dla samochodów ciężarowych oraz bezsłupowa konstrukcja umożliwiają pełną swobodę adaptacyjną, nawet w przypadku niestandardowych aranżacji i skomplikowanych konstrukcji. Komfortowe warunki dla organizacji targów, eventów czy spotkań biznesowych zapewniają także klimatyzowana hala, przestronny hol oraz nowoczesne zaplecze biurowo-konferencyjne. Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c to obiekt o powierzchni 15 200 mkw., z tego 10 000 mkw. stanowi hala wystawiennicza, 4 000 mkw. teren zewnętrzny, zaś 1 200 mkw. zajmują obiekty konferencyjno-biurowe.
Firma MT Polska powstała w 1993 r. i pierwotnie zajmowała się organizacją targów. Od 2008 r. MT Polska jest operatorem centrum przy ul Marsa 56c i obecnie jest to podstawowy obszar jej działalności.

 


źródło: http://mtpolska.com.pl (PR)

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne