Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Nagroda MPI RISE dla Prezesa MPI Poland Club


04.06.2010

MPI Poland Club z przyjemnością informuje, że nagrodę MPI RISE (Recognizing Industry Success and Excellence), największej na świecie organizacji skupiającej specjalistów przemysłu spotkań - zdobył Krzysztof Celuch, Prezes MPI Poland Club.

 

 


Krzysztof odbierze nagrodę MPI RISE w kategorii Young Professional Achievement, która przyznawana jest indywidualnie osobie do 30 roku życia z 5-letnim lub krótszym stażem, która ma profesjonalne doświadczenie i dokonała znaczącego wkładu w rozwój przemysłu spotkań.

The RISE Awards-Recognizing Industry Success and Excellence - to siedem dorocznych nagród w trzech kategoriach: osiągnięcia organizacyjne, indywidualne osiągnięcia i osiągnięcia społeczności.


Zwycięzcy są nagradzani za innowacje, globalny transfer, oddziaływania i wpływ na innych. Dołączą tym samym do Wspólnoty MPI, czyli zespołu składającego się z ostatnich laureatów i wybitnych członków MPI.


Nagrody zostaną wręczone na uroczystości w dniu 24 lipca 2010, w czasie trwania Światowego Kongresu Edukacji MPI, który odbędzie się w Vancouver, w Kanadzie.


Lista pozostałych zwycięzców znajduje się na stronie MPI RISE

 


źródło: www.mpiweb.pl

 

 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne