Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Najważniejsza konferencja hotelarska 2011 już 11-12 maja w Warszawie!

konferencje w  warszawie

20.04.2011

Czy hotel w Polsce to wciąż dobry pomysł na biznes? Jak ustalać ceny w hotelarstwie? Jak pozyskiwać kapitał na inwestycje hotelowe? Czy umowy, które na co dzień stosują hotele są zgodne z prawem i dobrze chronią interesy obiektu?

Już 11 i 12 maja 2011r., w hotelu Gromada Okęcie odbędzie się najważniejsza w tym roku konferencja hotelarska: „Między kryzysem a boomem w hotelarstwie” oraz „Bezpieczny Hotel 2012”. To wyjątkowe wydarzenie to połączenie wiedzy, praktyki i doświadczenia najlepszych mówców w branży.

 

Hotelarze szukają metod optymalizacji kosztów i maksymalizacji przychodów. Ta konferencja dostarczy wiedzy i narzędzi, które pomogą w codziennej pracy hotelu i ułatwią grę rynkową, poprawiając wyniki. Inwestorom zaś pokaże perspektywy i możliwości branży na najbliższe lata a hotelarzom: gdzie i kiedy może pojawić się konkurencja.

Podczas drugiego dnia konferencji poruszony zostanie bardzo ważny temat bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo hotelu to nie: patrzący w ekrany emeryci i przycisk antynapadowy w recepcji. Niezadowolony klient może narobić więcej szkód i kłopotów niż „złodziejaszek”. Podobnie może zaszkodzić pracownik. Zła umowa, luki w procedurach, niewiedza - zawsze kosztują więcej. Dobry hotel to bezpieczny hotel.

Organizatorzy i Partnerzy konferencji zapowiadają: „To będą wartościowe 2 dni esencjonalnej wiedzy i praktyki dla każdego hotelarza!”

 

Dodatkowych informacji udziela:

Radosław Rychlik
tel: +48 604 120 856
e-mail: r.rychlik@radarevents.pl


źródło:  www.e-hotelarstwo.com (PR)

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne