Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Nowa sala konferencyjna w Atelier ApartHotel w Krakowie


15.04.2010

Już od czerwca 2010 roku firma Apartments Group S.C, właściciel hotelu Atelier ApartHotel położonego w centrum Krakowa przy ulicy Topolowej 40, jak również dwóch apartamentowców: BlueBells Apartments przy ulicy Starowiślnej 22 i Siesta Apartments przy ulicy Zyblikiewicza 16 planuje otwarcie nowej sali konferencyjno-szkoleniowej, restauracji oraz baru zlokalizowanych w podziemiach Atelier ApartHotel.

Nowoczesna i przestronna, wyposażona w najwyższej klasy profesjonalny sprzęt konferencyjny sala będzie w stanie pomieścić do 60-ciu osób w układzie teatralnym stwarzając szerokie możliwości w zakresie organizowania szkoleń, konferencji, pokazów a po połączeniu z sąsiadującą  restauracją oraz barem - uroczystych kolacji, kameralnych wesel oraz wszelkich innych imprez zgodnie z życzeniami.

Atelier ApartHotel to nowoczesny obiekt hotelowy, który swoją działalność rozpoczął w maju 2008 roku ciesząc się dużą popularnością wśród turystów indywidualnych jak i tych, podróżujących w celach biznesowych. Do dyspozycji Gości oddaje 27 nowocześnie urządzonych pokoi jedno, dwu i trzyosobowych, z czego 7 to pokoje o podwyższonym standardzie. Jednocześnie jest w stanie pomieścić do 60-ciu osób.

 

 

 

 

Dzięki swojej lokalizacji w samym centrum miasta, darmowemu, bezprzewodowemu Internetowi, który jest dostępny w całym obiekcie, śniadaniom wliczonym w cenę pokoju jak i darmowemu hotelowemu parkingowi Atelier ApartHotel jest chętnie wybierany przez turystów z całego świata.

 

Kontakt:

Urszula Warmuz

u.warmuz@atelierhotel.pl
 


źródło: www.atelierhotel.pl

 

 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne Alternatywne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne