Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Nowe brzmienie baru SomePlace Else w warszawskim hotelu Sheraton


06.09.2010

Po wielkim remoncie warszawski bar i restauracja SomePlace Else ponownie otwiera swoje drzwi i kusi nowymi, designerskimi wnętrzami, dźwiękiem oraz kartą dań
i koktajli.

 

Na mapę ekskluzywnych lokali w Warszawie triumfalnie po miesięcznej przerwie wraca bar SomePlace Else w zupełnie nowym wydaniu. Wnętrza zdobią industrialne detale oraz designerskie meble sygnowane nazwiskiem m.in. Philippe Patricka Starcka. Jakość dźwięku występujących tu artystów i DJ-ów zapewnia najlepsze w swojej klasie nagłośnienie firmy Electro Voice, a o podniebienia gości jak zwykle dba Artur Grajber – szef kuchni hotelu Sheraton Warsaw.

W SomePlace Else jedno się nie zmieniło – wciąż będzie to miejsce oferujące rozrywkę na najwyższym poziomie, dzięki występującym tu na żywo artystom z całego świata oraz cyklicznym imprezom tematycznym.

Wśród nowości baru - oprócz industrialnych wnętrz – rozszerzona karta dań, w której znajdą się znane i najpopularniejsze dania poprzedniego wcielenia SPE oraz nowe propozycje. SomePlace Else to również bar, który serwuje wyjątkowe i oryginalne koktajle.

Dodatkową atrakcją są godziny promocyjne „Happy Hours” od 17.30-19.00 kiedy to można delektować się dwoma koktajlami w cenie jednego.

Bar i restauracja SomePlace Else znajduje się w warszawskim hotelu Sheraton i czynny jest od poniedziałku do czwartku w godzinach 12.00 – 1.00, w piątki i soboty od 12.00-3.00, a w niedziele od 12.00-24.00.
 

 

żródło: http://warszawa.someplace-else.pl (PR)
 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne