Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Nowy Hotel Dana w Zielonej Górze


07.05.2010

Dana Hotel & SPA w Zielonej Górze jest drugim hotelem o standardzie 4 gwiazdek w tym mieście Do tej pory jedynym czterogwiazdkowcem w Zielonej Górze był Hotel Ruben. Hotel Dana mimo, że oficjalnie otwarty zostanie dopiero wkrótce, dla gości dostępny jest od 6 marca.

Do dyspozycji swoich klientów hotel oddaje 62 pokoje, w tym m.in. 2 pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, 8 pokoi w wersji LUX, a także 4 Apartamenty.

Każdy pokój wyposażony jest w niezbędne wygody jak telewizor, telefon, zestaw do parzenia kawy i herbaty, mini bar, sejf a także obowiązkowo -  dostęp do Internetu. Cały obiekt utrzymany jest w spokojnej tonacji kolorystycznej.

 Hotel Dana przewiduje możliwość szkoleń, konferencji oraz spotkań integracyjnych. Zaplecze konferencyjne tworzą 3 klimatyzowane sale: Agata na 120 osób, Caterina, która pomieści 80 uczestników spotkania, oraz najmniejsza sala – Julia, przygotowana na podjęcie 12 gości. 

Duże sale wyposażone są w wysokiej jakości sprzęt w tym:  projektor wraz z ekranem, nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe,  flipchart,  CD/DVD, oraz komputer konferencyjny. Zapewniony jest również dostęp do Internetu (przewodowy oraz bezprzewodowy) .

 

 

Aktualnie trwają prace nad przygotowaniem oferty konferencyjnej, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających gości.

 

W hotelu znajduje się także Restauracja Donna Clara, z niekonwencjonalnym Menu, z której wyjść można bezpośrednio do Ogrodu Zimowego.  

Ogromnym atutem hotelu jest nowoczesne Centrum SPA, znajdujące się w podziemiach obiektu, oferujące szeroki wachlarz zabiegów i usług.  Relaks najwyższej klasy gwarantują m.in. strefa saun, grota solna, grota lodowa, basen z wodą ozonową.

Hotel Dana leży w odległości 109 kilometrów od najbliższego lotniska międzynarodowego – w Poznaniu. Z kolei Dworzec Kolejowy oddalony jest jedynie o niecałe 2 kilometry. Przez Zieloną Górę przechodzi także autostrada krajowa S3.
 

 

źródło: www.danaspa.pl

prezentacja:Hotel Dana w Zielona Góra

 

 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne