Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Nowy Hotel w Zamościu już przyjmuje gości


10.08.2010

Stylowy hotel o standardzie na poziomie trzech gwiazdek powstał przy ulicy Koszary w Zamościu, w miejscu dawnych koszar.
 

 

 

 

Budynek koszar, znajdujący się w centrum Zamościa, w pobliżu Starówki,  został rozbudowany, wyremontowany i dostosowany do potrzeb obiektu hotelarskiego.

To jedna z krótszych realizacji na rynku inwestycji hotelarskich. Hotel Carskie Koszary powstał w niecały rok.

W hotelu na piętrze znajduje się 20 pokoi 1 i 2-osobowych, jeden pokój 3-osobowy oraz jeden apartament. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV, Internet i telefon.

Na parterze powstaje restauracja wraz z klimatyzowaną salą wielofunkcyjną, w której w wersji bankietowej pomieści się 120 osób. Istnieje również możliwość przeprowadzenia konferencji na 50 osób. Hotel podejmuje się organizacji konferencji, szkoleń, bankietów i innych spotkań.

Inwestorem obiektu jest firma Luzam.

Innym obiektem trzygwiazdkowym zlokalizowanym w Zamościu jest Hotel Orbis Zamojski.

 

W województwie lubelskim hotele o podobnym standardzie to m.in. Hotel Przepióreczka w Nałęczowie, Dwór Lwowski w Garbowie, Hotel Zajazd Piastowski w Kazimierzu Dolnym. W samym Lublinie znajdują się Hotel Victoria Lublin i Mercure Unia Lublin.


źródło: na podstawie www.hotelcarskiekoszary.pl
                                       www.dziennikwschodni.pl

 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne