Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Obiekty konferencyjne w Mikołajkach i Mielnie poza Grupą DeSilva

Mielno Resort Mikołajki Resort sale konferencyjne

16.10.2014

Grupa DeSilva podjęła decyzję o zaprzestaniu świadczenia usług obsługi gości obiektów konferencyjnych znajdujących się w Jorze Wielkiej k. Mikołajek i w Unieściu k. Mielna.

 

Spółka Hotele DeSilva była operatorem obu obiektów na podstawie umów zawartych z deweloperami i jednocześnie sprzedawcami świadczonych w nich usług, czyli MR sp. z o.o. i Mielno Resort sp. z o.o. Rozwiązanie umów nastąpiło z winy deweloperów, wskutek ich wypowiedzenia przez Spółkę Hotele DeSilva, złożonego w dniu 16 września 2014 r. (ze skutkiem na ostatni dzień września 2014 r.).

- Wyjaśniamy, że przyczynami, które zmusiły nas do zrezygnowania z dalszego zarządzania działalnością obydwu obiektów był skrajny brak rzetelności biznesowej deweloperów w zakresie realizacji inwestycji budowy obiektów, ich wyposażania oraz warunków finansowania ich bieżącej działalności – tłumaczy Witold Ignatowski, prezes spółki Hotele DeSilva. -  (...) Sytuacja stała się tak trudna, że obiekty przede wszystkim nie zapewniały gościom standardów przewidzianych w zawartych umowach, a co za tym idzie Grupa DeSilva nie mogła oferować usług na poziomie, do którego goście są przyzwyczajeni w innych hotelach naszej sieci. Jakość i obsługa gości na najwyższym poziome jest dla nas najważniejsza i nigdy w tym aspekcie naszej pracy nie idziemy na żadne kompromisy - dodal Ignatowski.

 

Konferencje nad morzem i nad jeziorem już bez "DeSilva"

 

Znajdujące się na Mazurach i nad Bałtykiem obiekty funkcjonowały do niedawna pod nazwami Mikołajki Resort by DeSilva i Mielno Resort by DeSilva. Mazurski hotel dysponuje 8 salami konferencyjnymi, z których największa mieści 140 osób w ustawieniu teatralnym, 100 na bankiecie. Obiekt pod Mielnem udostępnia zaś dwie sale konferencyjne o powierzchni 30 i 120 mkw.

 

Obiekty w Mikołajkach i Mielnie mają funkcjonować nadal, ale już pod innymi nazwami - jako Mikołajki Resort (zobacz obiekt) i Mielno Resort (zobacz obiekt).

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne