Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Odbyła się konferencja IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum Warsaw

podusmowanie flf

19.03.2012

17 marca 2012 w Uczelni Vistula odbyła się międzynarodowa konferencja IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum Warsaw. To już 7 edycja tego wydarzenia skierowanego do studentów z całej Polski, którzy swoją przyszłość wiążą z turystyką biznesową.

 Co roku profesjonaliści z całego świata dzielą się swoją wiedzą z zakresu możliwości, jakie daje przemysł spotkań a także odpowiadają na każde pytania zadane przez studentów. Jest to wspaniała okazja do zorientowania się w branży a także nawiązywania mnóstwa nowych, wartościowych znajomości.
Ponadto uczestniczy FLF Warsaw mają możliwość wzięcia udziału w konkursie IMEX University Challenge, w którym nagrodą jest udział w największych targach przemysłu spotkań IMEX we Frankfurcie oraz możliwość dalszej rywalizacji o udział w konferencji MPI WEC, która w tym roku odbędzie się w Saint Louis w Stanach Zjednoczonych. Rok temu po raz pierwszy prezentacja polskiego studenta zdobyła nagrodę główną, pokonał on rywali z całego świata i pojechał na konferencje w Orlando.

- Liczymy, ze w tym roku rownież student Uczelni Vistula pokona światową konkurencję. Zapraszamy zainteresowanych już za rok – skomentował Krzysztof Celuch.

 

 


źródło: http://koloturystyki.vistula.edu.pl/flf/

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne