Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Odwiedź Gdańsk i Region Pomorski na targach IMEX!

targi imex przemysł spotkań

13.04.2011

Gdańsk Convention Bureau (GCB) po raz kolejny uczestniczy w targach przemysłu spotkań IMEX we Frankfurcie.

 

 

Tegoroczne targi odbędą się w dn. 24-26.05.2011 pod hasłem "Znajdź inspiracje. Nawiąż cenne kontakty. Zdobądź więcej klientów". Temat idealnie wpisuje się w ideę organizacji imprez targowych, które w dobie cięcia kosztów w firmach często niesłusznie zostają wykreślane z budżetów.

Dlaczego należy uczestniczyć w targach? Aby zainspirować się nowymi trendami i pomysłami, zacieśnić stare i nawiązać nowe kontakty oraz poznać klientów podczas indywidualnych spotkań, czego nie da się osiągnąć gdzie indziej. - Dlatego tak ważne jest, aby Gdańsk i Region Pomorski brał aktywny udział w imprezach targowych i pokazywał jakim potencjałem hotelowo-konferencyjnym dysponujemy - mówi Anna Górska, Prezes Zarządu GOT/GCB.

Gdańsk Convention Bureau (GCB), jednostka odpowiedzialna za promocję turystki biznesowej Gdańska i Regionu Pomorskiego będzie obecna na targach IMEX już po raz czwarty. Tradycyjnie też, GCB zaprosiło do bezpłatnego udziału w targach swoich członków. Tym razem będzie to Hotel Haffner z Sopotu oraz PCO rekomendowany przez GCB - Aktiv Tours Reisen.

Z roku na rok Gdańsk i region Pomorski cieszą się coraz większą popularnością wśród organizatorów spotkań biznesowych na całym świecie. - Widzę to po ilości spotkań, które odbywamy na targach z Hosted Buyers. Jeszcze kilka lat temu, kiedy rozpoczynaliśmy promocję Gdańska na arenie spotkań biznesowych było to kilka wcześniej umówionych spotkań dziennie, teraz jest ich kilkanaście! - twierdzi Anna Górska, Prezes Zarządu GOT/GCB.  Na pewno duże znaczenie ma profesjonalne stoisko wystawiennicze z odpowiednią ekspozycją materiałów  promocyjnych, ciekawą szatą graficzną i poczęstunkiem, składającym się z polskich produktów.

Targi IMEX przeznaczone są wyłącznie dla osób z sektora przemysłu spotkań tj. profesjonalnych organizatorów kongresów i konferencji, centrów konferencyjnych, miejskich i regionalnych Convention Bureaux, narodowych organizacji turystycznych, przewoźników, hotelarzy, profesjonalnych organizatorów imprez motywacyjnych. Należą one do najważniejszych i największych wydarzeń targowych z zakresu przemysłu spotkań w Europie i na świecie. Głównymi kupującymi oferty podczas targów IMEX są Niemcy (70%), Wielka Brytania, Francja, Włochy, Belgia oraz Azja i Australia. Organizatorzy targów IMEX oferują znany i świetnie funkcjonujący Program Hosted Buyers, zapewniając indywidualne grafiki spotkań.

W tym roku organizatorzy targów szacują, że przyciągną ponad 3,500 wystawców z ponad 150 krajów. Targom towarzyszyć będzie również ponad 70 konferencji, warsztatów i seminariów. GCB będzie jedyną organizacją z Gdańska i Regionu Pomorskiego wystawiającą w tej edycji.

 

 

źródło:www.gdanskconvention.pl (PR)

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne