Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Odyssey Club Hotel Wellnes & SPA w budowie

15.07.2010

Na granicy Kielc i Masłowa, na zboczu góry Domaniówka na wysokości 365 m.n.p.m powstaje Odyssey Club Hotel Wellnes & SPA. Będzie to pierwszy pięciogwiazdkowy obiekt w tym rejonie.

 

 


W budynku, w części hotelowej, do dyspozycji gości ma zostać oddanych 38 pokoi oraz 4 apartamenty.

Hotel oferować będzie największe w Polsce SPA, którego powierzchnia wyniesie około 1400 metrów kwadratowych. W strefie SPA & Wellnes zrelaksować się będzie można korzystając m.in. z łaźni parowej, sauny, gabinetów masażu, gabinetów kosmetycznych czy gabinetów odnowy biologicznej.

 

W ośrodku znajdzie się również basen w formie jaskini wypełniony wodą zawierającą sole z Morza Martwego. Ponadto goście będą mogli skorzystać z naturalnej sauny z bali, a także powygrzewać się na plaży z molem nad stawem.

W hotelu planowane jest również zaplecze konferencyjne, w skład, którego wejść mają trzy sale konferencyjne na 50, 100 i 200 osób.

 

Z punktu widzenia architektonicznego hotel charakteryzują przeszklenia i liczne tarasy, które mają uatrakcyjnić gościom pobyt w tym miejscu. Z okien roztacza się widok na góry świętokrzyskie, Zamek Chęciński oraz klasztor na Karczówce.


Termin otwarcia hotelu przeniesiony został z lata 2010 na zimę tegoż roku.źródło: na podstawie www.hotelodyssey.pl
 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne