Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Plany MPI na 2012 rok

MPI

16.01.2012

W 2012 rok MPI wchodzi z nowymi pomysłami. Jeszcze silniej inwestuje w stworzenie profesjonalnego projektu edukacji dla branży spotkań.

 

 

 


Nowością jest możliwość, jaka pojawiła się dla planistów, którzy nie są członkami MPI, ale potencjalnie interesują się działalnością w tej organizacji. W 2012 roku będą oni mogli bezpłatnie, choć nie w tak szerokim zakresie jak członkowie, korzystać z edukacyjnych webinarów. Więcej informacji na stronie http://www.mpiweb.org/Education/Online.

Specjalną ofertę przygotował  MPI Poland Club. Wystarczy być aktywnym  użytkownikiem mediów społecznościowych i polubić profil MPI Poland Club na Facebooku. Potem w aplikacji  członkowskiej należy wpisać w polu „Campaign” specjalny kod: „Facebook 2011”, by w ten sposób uzyskać 50 EURO rabatu.

MPI  oferuje swoim członkom nie tylko wszechstronną edukację wspierającą karierę, ale także sieć kontaktów biznesowych na całym świecie.
 

 

źródło: www.mpiweb.pl

 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne