Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Polska na inauguracji Connections Meetings w Portugalii

connections meetings branża spotkań event

24.12.2015

Trzech polskich przedstawicieli branży spotkań wzięło udział w inauguracji Connections Meetings. Spotkanie odbyło się w Portugalii i trwało trzy dni.

 

Connections Meetings to event dla planistów i dostawców usług branżowych oparty o dwa modele: Meeting Design i Human to Human (H2H). Dzięki temu każdy z uczestników, a było ich łącznie 60, w tym troje z Polski, mógł przeprowadzać rozmowy z partnerami biznesowymi w takiej formie, w jakiej chciał. Spotkanie odbyło się w dwóch miastach w Portugalii: rozpoczęło się w Lizbonie w hotelu DoubleTree by Hilton Fontana Park, a skończyło w Quinta Do Lago w hotelu Conrad Algarve. Event trwał od 9 do 12 grudnia br. Wykorzystano również czas podróży pociągiem między miastami – w trakcie jej trwania Mike van der Vijver (odpowiedzialny za projekt Connections Meetings, ekspert z 25-letnim doświadczeniem w branży spotkań, propagator Meeting Design oraz współautor książki „Into the heart of meetings”) poprowadził warsztaty szkoleniowe dotyczące Meeting Design.

 

Polskimi uczestnikami Connections Meetings byli Anna Górska, Business Development Director w EXPO XXI Warszawa i Prezes Oddziału Europy Centralnej ICCA, prof. nzw. dr hab. inż. Dorota Chwieduk V-ce Dyrektor Instytutu Techniki Cieplnej Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa z Politechniki Warszawskiej i Beata Kapcewicz, partner w Momentum Trainers.

 

Wyjątkowości temu spotkaniu zdecydowanie nadały rozmaite formy poznawania potencjalnych partnerów biznesowych. Rozmowy można było przeprowadzać klasycznie przy stole w sali konferencyjnej, ale i podczas przejażdżki rowerami, wspólnego tworzenia biżuterii korkowej, malowania graffiti czy spaceru i „bird watching”. Spotkania trwały nie krócej niż 40 minut.

 

Kolejne Connections Meetings odbędzie się 29 maja – 1 czerwca w Maladze w Hiszpanii.

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne