Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Polska przyciąga przemysł spotkań


08.09.2010

W dniach 28.08 – 1.09.2010 w Tampere, w Finlandii odbyła się 24 edycja  szkolenia ECM Summer School. Convention Bureau of Poland pojawiło sie tam by zaprosić na następne w 2011 roku do Polski, która w ostatnim czasie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród stowarzyszeń i jest wybierana do organizacji ich spotkań.

 


W maju 2007 stowarzyszenie SITE zorganizowało w Warszawie konferencję ESNEP, w październiku 2009 w Krakowie podczas European Chapter Leaders Forum spotkali się przedstawiciele zarządów europejskich oddziałów MPI, a na początku 2010 stowarzyszenie DMAI przeprowadziło w Gdańsku szkolenie Destination Sales Training. Na 2011 potwierdzone są 2 konferencje stowarzyszenia ICCA i wspomnianą Summer School.
 
Szkolenie ECM Summer School organizowane jest corocznie w różnych miastach europejskich dla pracowników convention bureaux, narodowych organizacji turystycznych, centrów  konferencyjnych, hoteli, firm PCO i DMC. Jego celem jest rozpowszechnianie wiedzy i umiejętności o najnowszych narzędziach marketingowych niezbędnych do dobrego zarządzania wydarzeniami w przemyśle spotkań.

W Tampere spotkało się 46 reprezentantów 17 krajów europejskich, w tym 5 przedstawicieli Polski,
z Gdańsk Convention Bureau i Pałacu Kultury i Nauki. Do grona uczestników dołączyła Aneta Książek, z Convention Bureau of Poland, by zaprosić na kolejną edycję szkolenia do Polski.

Na zakończenie szkolenia w Tampere został zaprezentowany film promujący Polskę, specjalnie przygotowane nagranie z wrażeniami zespołu CBP z poprzednich edycji szkolenia, w których brali udział w ubiegłych latach oraz wygłoszone przez Anetę zaproszenie do Krakowa, gdzie odbędzie się jubileuszowa 25. edycja ECM Summer School 2011.

ECM Summer School 2011 organizowana będzie wspólnie z Krakow Convention Bureau w dniach 27 – 31.08.2011 roku.

 


źródło: www.poland-convention.pl (PR)

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne Alternatywne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne