Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pomóż stworzyć nowy Program Ambasadorów Kongresów Polskich

Program Ambasadorów Kongresów Polskich

27.10.2015

Do 30 listopada 2015 r. Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce” oraz Polska Organizacja Turystyczna czekają na Wasze opinie i sugestie odnośnie Programu Ambasadorów Polskich na lata 2016-2020.


W związku z powstawaniem nowego Programu Ambasadorów Polskich powstał raport pt. „Projekt Strategii Programu Ambasadorów Kongresów Polskich na lata 2016-2020” do pobrania tutaj: http://ambasadorkongresow.pl/raport-akp-1998-2015/, który można oceniać i komentować.

 

Wszystkie opinie od zainteresowanych i sugestie, co ewentualnie mogłoby się w nim jeszcze znaleźć, można przesyłać na adres: do 30 listopada br.


Projekt aktywnie wspiera Warsaw Convention Bureau. Program Ambasadorów Polskich na przyszłe lata jest kluczowy dla ogólnopolskich, regionalnych i miejskich starań o pozyskiwanie międzynarodowych wydarzeń kongresowych, a jego nowa strategia powstaje przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki. We wspomnianym wyżej raporcie znajduje się rozbudowana część badawczo-analityczna, która nie tylko podsumowuje ostatnie 18 lat działania Programu w Polsce, ale również szczegółowo analizuje grupę 198 dotychczasowych Ambasadorów Kongresów Polskich.


 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne Alternatywne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne