Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Ponad 850 miejsc hotelowych na 85. urodziny Gdyni


10.02.2011

Gdynia - młode miasto z potencjałem, 10-tego lutego obchodziła 85. rocznicę nadania praw miejskich.

 

 

 


Z tej okazji postanowiliśmy przyjrzeć się nieco bliżej gdyńskiemu zapleczu hotelowemu, które mimo, iż nie obfituje w wielkie hotele sieciowe, to jednak posiada kilka eleganckich obiektów hotelowych  i co najważniejsze - ciągle rośnie w siłę.

 

Gdynia razem z Sopotem i Gdańskiem tworzy Trójmiasto. Gdańsk, Sopot i Gdynia stanowią nie tylko jeden z ważniejszych ośrodków kulturalnych i naukowych, ale także dzięki swojemu zróżnicowaniu i oryginalności – stary Gdańsk, modny Sopot, nowoczesna Gdynia - oferują dużą różnorodność obiektów noclegowych i konferencyjnych

 

Do Gdyni, szczególnie w okresie letnim, co roku zjeżdżają tysiące turystów nie tylko z Polski, ale również z zagranicy. Miasto ma swój urok.

Gdynia ciągle rozbudowuje swoją infrastrukturę hotelową i konferencyjną. Obecnie remont przechodzi m.in. Teatr Muzyczny im. D. Baduszkowej, w którym powstanie druga co do wielkości największa scena w Polsce,  a także nowe sale konferencyjne.

85-letnia Gdynia posiada aktualnie niewiele ponad 1000 miejsc noclegowych w hotelach trzy - i czterogwiazdkowych.

Do najbardziej luksusowych hoteli w Gdyni należą Hotel Nadmorski, położony na klifie, tuż obok plaży i Bulwaru Nadmorskiego oraz Hotel SPA Faltom, leżący na granicy Gdyni i Rumi. W najbardziej eksluzywnej dzielnicy – Orłowie, znajdują się Hotel Kuracyjny oraz Hotel Willa Lubicz.
Do największych hoteli na terenie Miasta z Morza i Marzeń zaliczają się wiekowy juz Hotel Orbis Gdynia oraz młodziutki Hotel Hotton.

Wirtualne zwiedzanie miasta można odbyć poprzez stronę: www.giga.miasto.gdynia.pl


źródło: www. konferencje.pl

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne