Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Powstaje nowy trzygwiazdkowiec w Redzie


25.08.2010

Hotel Wasko zasili bazę noclegową okolic Trójmiasta. Z hotelu równie łatwo będzie można dojechać na Półwysep Helski jak i do Trójmiasta. Hotel położony jest przy drodze krajowej nr 6,  prowadzącej do Szczecina.

 

 

W hotelu znajdować się będzie 80 pokoi oraz 4 apartamenty, w których zamieszkać może jednocześnie 170 osób.

 

Wasko posiadać będzie przestronne zaplecze konferencyjne, które składa się z 4 sal o łącznej powierzchni 950 metrów kwadratowych. Każda z nich wyposażona będzie w profesjonalny sprzęt audio-wizualny oraz bezprzewodowy Internet.

Dwie największe sale konferencyjne umieszczone na piętrze pierwszym i drugim, o wielkości 225 metrów kwadratowych każda, pomieszczą 180 osób w układzie teatralnym. Ponadto do dyspozycji klientów hotel oddaje przeszkloną Salę Balową i ekskluzywną Salę Biznes, wyposażoną w 14 komfortowych foteli.

W hotelu znajduje się również restauracja, której Szef Kuchni jest laureatem licznych konkursów kulinarnych. Menu oparte jest na naturalnych produktach.

Przy hotelu znajduje się monitorowany parking. Inne atrakcje, z których korzystać mogą klienci hotelu to sala do squasha oraz sala bowlingowa.

Na terenie całego obiektu korzystać można z bezprzewodowego Internetu.

Hotel ruszy jesienią tego roku. W planach hotelu znajduje się również strefa Wellnes & Spa wraz z basenem, która ma zostać otwarta na początku przyszłego roku. Zrelaksować się będzie można korzystając z jacuzzi oraz zespołu saun.

Innym hotelem w Redzie o standardzie trzech gwiazdek jest Hotel Murat.


źródło: na podstawie www.hotelwasko.pl

 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne