Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Poznaj nowy Hotel Różany Gaj i jego sale konferencyjne

różany gaj konferencja nad morzem

17.02.2011

W Gdyni, w miejscu gdzie do tej pory znajdował się Hotel Antracyt pojawi się nowy hotel.

 

 

 


Różany Gaj, bo taką nazwę będzie nosił nowy gdyński trzygwiazdkowiec, zajmie miejsce hotelu o niższym standardzie, który do tej pory znajdował się na Kamiennej Górze w Gdyni.

Hotel Antracyt w okresie od 20.09.2010 do 31.07.2011 jest zamknięty dla gości hotelowych. Obecnie trwa modernizacja i rozbudowa obiektu, która ma na celu podniesienie standardu nowego hotelu.

W hotelu znajdzie się 37 pokoi, mini Spa z basenem, sauną i jacuzzi oraz zaplecze konferencyjne. Hotel posiadać będzie dwie sale konferencyjne, które wyposażone zostaną w niezbędny sprzęt multimedialny. Dodatkowo jedna z sal przygotowana zostanie do prowadzenia wideokonferencji, co na chwilę obecną nie jest w Polsce tak popularne jak na zachodzie.

Atutem hotelu jest jego lokalizacja. Położonie na wzniesieniu Kamiennej Góry, w pobliżu morza i Bulwaru Nadmorskiego pozwala na organizację konferencji nad morzem.

Różany Gaj pierwszych gości przyjmie latem 2011 roku.

Inne hotele o standardzie trzech gwiazdek w Gdyni to m.in: Hotel Hotton, Hotel Kuracyjny, Hotel Willa Lubicz i Hotel Orbis Gdynia.

 


źródło: na podstawie www.hotel-antracyt.pl
                                       www.horecanet.pl

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne Alternatywne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne