Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Praca Event Managera Techniki motywacyjne

targi event w warszawie

22.08.2011

Co Event Manager powinien wiedzieć, by łatwiej orientować się w potrzebach podwładnych i skuteczniej ich motywować? W jaki sposób identyfikować kompetencje i stopień motywacji pracowników? Jaki wpływ na proces zarządzania zespołem ma inteligencja emocjonalna?

 

 

Będzie się można tego dowiedzieć podczas bezpłatnych warsztatów „Praktyczne zastosowanie menedżerskich technik motywacyjnych w pracy Event Managera”  przygotowanych przez Dom Szkoleniowy JS.  Warsztaty odbędą się pierwszego dnia III Targów Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów Event 2011 - 5 października w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Wstęp na targi jest bezpłatny pod warunkiem dokonania rejestracji na www.targievent.pl/rejestracja.


- Zorganizowanie udanego eventu wymaga sprawnej współpracy wszystkich osób zaangażowanych w jego przygotowywanie. Dlatego tak istotna jest rola Event Managera, który potrafi koordynować i nadzorować wszelkie działania na etapie planowania oraz realizowania różnorodnych imprez, a także w taki sposób zarządzać pracownikami, by wspólnie osiągnąć zamierzony cel. Dobry Event Manager musi również wiedzieć, co robić, gdy pod presją czasu czy w wyniku stresu podwładni tracą zapał do pracy. Taką cenną wiedzę z zakresu skutecznego motywowania pracowników będzie można zdobyć właśnie podczas warsztatów organizowanych na Targach Event – mówi Dawid Chłopik, Project Manager Targów Event.

Skuteczne zarządzanie ludźmi
Warsztaty „Praktyczne zastosowanie menedżerskich technik motywacyjnych w pracy Event Managera” poprowadzi trener z wieloletnim doświadczeniem, Piotr Zboiński z Domu Szkoleniowego JS. Opowie o psychologii działania grup, zasadach procesu i myślenia grupowego. Uczestnicy warsztatów poznają podstawy psychologii motywacji dla menedżerów, dowiedzą się również jakie są najbardziej typowe błędy w motywacji i jak ich unikać. Ekspert omówi także profile osobowości pracowników i doradzi, jakie techniki motywacji do nich zastosować. Ponadto poruszona zostanie kwestia budowania zaufania i otwartości w relacjach z podwładnymi jako jeden ze sposobów zarządzania zespołem. Nie zabraknie również informacji na temat asertywnej komunikacji w kontaktach  z podwładnymi i modelu komunikacyjnym von Thurna -  klucza do skutecznej komunikacji.

Po pomysły na Event
Na Targach Event można znaleźć szeroką ofertę produktów i usług oraz wiele pomysłów i rozwiązań niezbędnych w przygotowywaniu różnego rodzaju imprez. W targach uczestniczą przedstawiciele firm eventowych, agencji reklamowych i PR, a także przedstawiciele samorządów odpowiedzialni za przygotowywanie wydarzeń w miastach, gminach i powiatach.  Impreza skupia także organizatorów wydarzeń firmowych, sportowych, targowych, politycznych, naukowych, artystycznych czy społecznych. Przez dwa dni targów, w czterech sektorach tematycznych: rozrywki, bezpieczeństwa i porządku, technik oraz obiektów eventowych, zaprezentowana zostanie szeroka oferta najnowszych produktów i usług. Ponadto w tym roku Targom Event 2011 będzie towarzyszyła niezależna impreza - Targi WorldHotel 2011, dzięki której zwiedzający będą mieli szansę poznać również ofertę dla hotelarstwa, a wystawcy - zaprezentować swoje propozycje przedstawicielom rynku HoReCa.

Bezpłatny wstęp z rejestracją on-line
W warsztatach dla Event Managerów można uczestniczyć bezpłatnie, konieczne jest jednak wcześniejsze zgłoszenie poprzez wypełnienie formularza dostępnego na www.targievent.pl. Wszystkich zwiedzających targi obowiązuje rejestracja na miejscu lub on-line. Do 3 października trwają zapisy na stronie www.targievent.pl/rejestracja uprawniające do bezpłatnego wstępu na Targi Event 2011, a także WorldHotel 2011. Osoby, które nie skorzystają z możliwości zapisu przez Internet, a zarejestrują się na miejscu, są zobowiązane do zakupu biletu w cenie 30 zł za każdy dzień jej trwania. Bilet z Targów Event upoważnia także do zwiedzania Targów WorldHotel 2011 i uczestnictwa w wydarzeniach towarzyszących. Więcej informacji na www.targievent.pl.
 


źródło: www.targievent.pl

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne Alternatywne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne