Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Program Hosted Buyers na targach ITM Warsaw 2012

targi

01.12.2011

Organizatorzy Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw wprowadzają jako pierwsi w Polsce program goszczenia kluczowych klientów (hosted buyers).

 

 Takie programy z powodzeniem działają na najważniejszych targach na świecie. Pozwalają one połączyć kupujących i sprzedających oferty turystyki biznesowej – branży, która na całym świecie intensywnie się rozwija. W Polsce to rozwiązanie zostaje wprowadzone dopiero przez ITM Warsaw, które tym ruchem potwierdzają swoje ambicje stania się najnowocześniejszymi targami turystycznymi w Polsce i Europie Wschodniej.

W ramach programu Hosted Buyers, kluczowe osoby odpowiadające w korporacjach, instytucjach i agencjach za zamawianie usług turystyki biznesowej (wyjazdów grupowych, podróży biznesowych, konferencji, eventów etc.), otrzymują od ITM Warsaw specjalne zaproszenia na targi z zapewnieniem bezpłatnego noclegu, przejazdu i innych udogodnień, a także dodatkowe atrakcje i zwiedzanie miasta.

Dla tych doborowych gości aranżowane są obowiązkowe spotkania biznesowe z odpowiednimi partnerami. Dzięki programowi Hosted Buyers wystawcy targów ITM Warsaw jako jedyni w Polsce mają zagwarantowane spotkania z najważniejszymi potencjalnymi klientami.

Hosted buyers będą mogli spotkać się na targach z ponad pięćdziesięcioma podmiotami oferującymi usługi i produkty turystyki biznesowej: tour operatorami, biurami podróży, convention bureaux polskich miast, przedstawicielami regionów i krajów, centrami kongresowymi i wystawienniczymi, hotelami, obiektami noclegowymi i SPA, profesjonalnymi organizatorami kongresów, agencjami DMC, incentive i eventowymi, liniami lotniczymi, a także wszelkimi innymi dostawcami produktów i usług dla branży, np. dostawcami IT.
Targi to także bogaty program merytoryczny, którego szczegóły znaleźć można na stronie targów: http://www.itm-warsaw.pl/o-targach/program-targow.html.

Targi ITM Warsaw – wraz z towarzyszącą imprezą ITM Business Tourism – odbędą się w Centrum Expo XXI w Warszawie w dniach 27-29 stycznia 2012 roku.


Szczegóły programu Hosted Buyer ITM 2012

Obowiązki Hosted Buyers
Hosted Buyer jest zobowiązany do uczestnictwa w co najmniej 12 wcześniej umówionych spotkaniach z wystawcami ITM Warsaw/ITM Business Tourism. Spotkania będzie można planować samodzielnie posługując się targowym, internetowym systemem umawiania spotkań.

Korzyści płynące z programu dla hosted buyers:
·    bezpłatny nocleg w 4 lub 5 gwiazdkowym hotelu,
·    bezpłatny transport do Warszawy i z powrotem,
·    bezpłatny transport pomiędzy lotniskiem/stacją, hotelem a Centrum Expo XXI,
·    bezpłatne wejście na targi i specjalny identyfikator,
·    wstęp do Centrum Biznesowego na targach, gdzie skorzystać będzie można bezpłatnie z internetu, sprzętu biurowego oraz bufetu serwującego napoje i przekąski,
·    zaproszenia na wieczorne imprezy towarzyszące,
·    ekskluzywne spotkania z najważniejszymi wystawcami i gośćmi targów,
·    katalog targowy i pakiet innych cennych publikacji,
·    inspirująca podróż studyjna dla poznania najnowszej oferty Warszawy.

Kwalifikacja do programu
Do programu Hosted Buyer zakwalifikowane będą tylko wybrane przez organizatorów osoby podejmujące w swoich firmach lub organizacjach kluczowe decyzje dotyczące planowania i zamawiania usług turystycznych, przede wszystkim wyjazdów grupowych, podróży biznesowych, konferencji, szkoleń, programów incentive i eventów firmowych oraz, w przypadku agencji, osoby planujące je dla swoich klientów. Osoby te powinny odpowiadać za planowanie lub/i wydatki na turystykę biznesową.

Aby uzyskać status hosted buyer, należy zarejestrować się na stronie targów: http://www.itm-warsaw.pl/rejestracja-targi.html i podać więcej szczegółów na temat planowanych przez siebie wydarzeń. Rejestracja już ruszyła. Zgłoszenia będą rozpatrywane przez organizatorów targów.
Osoby zakwalifikowane do programu zostaną o tym poinformowane i otrzymają kod dostępu do internetowego systemu umawiania spotkań z wystawcami oraz wszelkie informacje szczegółowe.
Osoby niezakwalifikowane będą zaproszone do udziału w targach jako goście z branży turystyki biznesowej (Business Tourism Visitor), co zapewni bezpłatne wejście na targi, ale bez dodatkowych  świadczeń.

Kontakt w sprawie programu Hosted Buyers:
Anna Łagodzińska
e-mail: a.lagodzinska@fairex.pl
tel: +48 22 848 00 91
fax:+48 22 646 50 72
kom: +48 795 197 575

 

 

źródło: www.itm-warsaw.pl

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne