Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Przykład z życia wzięty – kiedy konferencja online zastępuje konferencję face2face

23.02.2010

 

Na temat wideokonferencji dużo się mówi. Polemikom czy ten sposób komunikacji zastąpi spotkania twarzą w twarz nie ma końca.
Jedno jest pewne. Spotkania online są ogromnym wsparciem dla prawdziwych konferencji.
Idealnym przykładem jest Konferencja Technologiczna (ASAE 2010 Technology Conference and Expo), która miała odbyć się w Waszyngtonie w USA na początku lutego, jednak z powodu silnych opadów śniegu została odwołana.
Jednak mówcy, którzy mieli wystąpić podczas tego wydarzenia zdecydowali się przekazać swoją wiedzę w nieco inny sposób. Kilku z prelegentów postanowiło przygotować wirtualne sesje, dzięki czemu powstał SnowTech 2010 – wykłady przybiorą formę webinarów.
Co prawda opóźnienie w stosunku do konferencji właściwej wyniesie okoła miesiąca, jednak pewne jest, że osoby, które zawiodły się na wieść o odwołaniu wydarzenia szczerze się ucieszą i z pewnością posłuchają wykładów online.
 

 

źródło: http://www.snowtech2010.com/

 

 

 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne Alternatywne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne