Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pure Sky Club – konferencje w luksusie

warszawa centrum biznesowe

16.12.2010

Nowo otwarty Pure Sky Club jest jedynym miejscem w Warszawie gdzie możliwe jest połączenie biznesu z rozrywką i odpoczynkiem – a wszystko w eleganckich i nastrojowych wnętrzach.

 

 


Ekskluzywny klub, który swoim członkom zapewnia obsługę najwyższej klasy, zlokalizowany jest w na ostatnich piętrach (21., 22.) budynku Skylight, w ścisłym centrum Warszawy, w sercu Centralnego Obszaru Biznesu.

Pure Sky Club
jest w stanie spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Na terenie klubu znajduje się profesjonalne zaplecze konferencyjne, w skład którego wchodzi 9 sal, wyposażonych w najwyższej jakości sprzęt multimedialny. Największa z sal jest w stanie pomieścić nawet 100 osób.  

Obiekt oferuje swoim gościom także kameralne kino, oraz specjalnie zaaranżowane pomieszczenia relaksacyjne, w których znajdują się skórzane fotele do masażu, gdzie możliwy jest dostęp do Internetu oraz telewizji.

Pure Sky to także restauracja dla 100 osób, przystosowana m.in. do organizacji spotkań biznesowych jak i wystawnych bankietów, oraz dwupoziomowy koktajlbar w kształcie półokręgu, z panoramicznym widokiem na miasto.

Obiekt posiada też otwartą przestrzeń, idealną do wypoczynku, w której znajduje się kominek, wokół którego ustawione są wygodne kanapy.


źródło: na podstawie www.zyciewluksusie.pl

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne