Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Radisson Blu Hotel Kraków – biega dla zdrowia, je dla przyjemności


08.09.2010

We wrześniu krakowski Radisson Blu zaprasza mieszkańców miasta i gości do wspólnego biegania a po wysiłku na pyszną kuchnię meksykańską.

 

 


Bieganie to najprostsza, najbardziej naturalna forma ruchu dla zdrowia. Poprawia sylwetkę, zwiększa wytrzymałość, wzmacnia serce, płuca, układ krążenia i mięśnie. Poza tym odstresowuje, rozjaśnia umysł i... daje przyjaciół, bo najlepiej biega się z kimś. Dlatego, najlepiej zacząć już teraz razem z Radisson Blu! Zbiórka biegaczy w każdą środę o godzinie 7.00 w lobby hotelu Radisson Blu Kraków przy ul. Straszewskiego 17. Wystartowała akcja „Follow Us”.

- Bieganie ma setki zalet, ale łatwo można podsumować je mówiąc, że po prostu uszczęśliwia. To absolutnie bezdyskusyjna prawda, dlatego zapraszam Krakowian i gości na poranny jogging – "Follow Us!"” – mówi Nino Rosenlund, Dyrektor Generalny hotelu i zarazem jeden z biegaczy.

Akcja „Follow Us” jest częścią strategii społecznej odpowiedzialności Radisson Blu w Krakowie, w której troska o zdrowie zajmuje jedno z najważniejszych miejsc. Od połowy 2010 roku, działania z zakresu CSR realizowane są przez hotel pod wspólnym hasłem: Blu Loves Green.

A po dobrze rozpoczętym dniu hotel zaprasza na kuchnię meksykańską, która we wrześniu zagościła w menu restauracji Milk&Co, hotelu Radisson Blu.


Kuchnia meksykańska to ogromna różnorodność przypraw, smaków i aromatów. Kojarzy się ze słońcem i intensywnymi kolorami, a wczesną jesienią smakuje najlepiej.
Wyśmienite dania z ojczyzny ostrej papryki, czekolady i tequili to kwintesencja latynoskiej kuchni. W Milk&Co, ze smakiem i pikanterią, zaprezentują ją Meksykanie – Damian Trejo i Ivan Garcia Rodriguez, zaproszeni przez Szefa Kuchi hotelu Radisson Blu w Krakowie – Piotra Pabisiaka.


W każdy czwartek, piątek i sobotę w ramach bufetu Surf&Turf, trzej wirtuozi kuchni zapraszają w podróż do różnych regionów Meksyku, z których każdy może poszczycić się kulinarną odrębnością. Przyrządzą wspaniałe guacamole, ceviche, pikantne quesadilla i wiele innych pyszności. Nie zabraknie takich składników jak salsa, tortilla, chilli, pachnące pomidory, delikatne mięsa i ryby. Będą aromatyczne przyprawy, wybór win i słynny meksykański trunek – tequila!


- Dobrą okazją do rozsmakowania się właśnie teraz w latynoskich daniach serwowanych w Milk&Co, jest przypadająca w tym roku 200. rocznica niepodległości Meksyku. Zapraszam wszystkich do świętowania razem z nami  – mówi Damian Trejo. - Que Viva Mexico! – dodaje.


źródło: www.radissonblu.com

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne