Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Ritz Carlton najwyższym hotelem świata


26.07.2010

Nowy rekordzista powstaje w Hong Kongu. Tytuł najpotężniejszego zgarnia Ritz Carlton, wyprzedzając tym samym Armani Hotel w Burj Khalifa w Dubaju – dotychczasowym najwyższym budynku świata.

 

 


16 ostatnich pięter w 118 piętrowym budynku w sercu potężnego chińskiego miasta zajmować będzie ekskluzywny hotel sieci o światowej sławie. Z wysokości 500 m n.p.m.,  jakiej sięgają ostatnie piętra hotelu, roztaczać się będzie niepowtarzalny widok na Hong Kong.

Do dyspozycji gości hotel oddaje 312 pokoi. Dodatkowo w obiekcie znajdą się basen, SPA, a także restauracja na dachu oraz restauracje na niższych piętrach.
Pokoje gościnne będą zajmowały piętra od 106 do 117. Na piętrze 116 skorzystać będzie można z usług strefy Wellness, natomiast pozostałe udogodnienia mieścić się będą na 118 poziomie. Restauracja włoska znajdzie się na piętrze 102 a lobby zajmie poziom 103.

Wnętrze hotelu wykonane i zaprojektowane zostało z najwyższą precyzją. Restauracje i lobby będą charakteryzowały  się nowoczesnym i modnym stylem, natomiast pozostałe części hotelu utrzymano w tonacji romantycznej.   

Zmiany w gospodarce w ostatnich latach, prężny rozwój Chin spowodowały ponowny rozkwit Azji. Otwarcie tak wspaniałego hotelu jest kolejnym argumentem dla Azji i Hong Kongu by ponownie stać się w centrum międzynarodowych podróży. 

Oficjalne otwarcie hotelu planowane jest na koniec roku. Hotel będzie jednym z droższych w Hong Kongu.
 

 

źródło: na podstawie www.huffingtonpost.com
 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne Alternatywne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne