Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

SBE zaprasza na konferencję

konferencja sbe

23.02.2012

W dniach 14-15 marca 2012 roku na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się konferencja pt. Event – Profesjonalne Narzędzie Biznesowe. Jej organizatorami będą: Stowarzyszenie Branży Eventowej, Sheffield Business School z Anglii oraz Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

 

 


Gośćmi specjalnymi konferencji będą Liz Sharples (Events Management Subject Team Leader) oraz Chiara Orefice (Course Leader MSc International Events and Conference Management) – założycielki i wykładowcy na wydziale Event Management z Sheffield Business School z Anglii. Panie przyjadą do Polski na zaproszenie Stowarzyszenia Branży Eventowej, aby podzielić się swoją wiedzą na temat kształcenia w zawodzie event managera oraz najnowszych trendów w event marketingu. Będzie to także okazja do spotkania się  z polską branżą eventową i wymiany doświadczeń z obu rynków.


Konferencja ma być wkładem do dyskusji na temat profesjonalizacji zawodu Event Managera w Polsce oraz eventów jako wydajnego narzędzia biznesowego. Jest skierowana zarówno do osób pragnących kształcić się w tym zawodzie jak i profesjonalistów chcących poszerzyć swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną.
Wydarzenie będzie przede wszystkim inauguracją procesu uruchomienia studiów podyplomowych z Event Managementu na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.


- Wierzymy, że nauka w zawodzie Event Managera powinna być ściśle związane z akademickim programem kształcenia. Dlatego zgłosiliśmy się z naszym pomysłem do Wydziału Zarządzania, gdyż jest to renomowana uczelnia z doskonałym zapleczem naukowo-dydaktycznym i bogatym doświadczeniem w kształceniu profesjonalistów - mówi Andrzej Bagniuk, Prezes SBE - „Pozyskanie Uniwersystetu w Shefield jako partnera merytorycznego pozwoli na przygotowanie programu na najwyższym, światowym poziomie. Mamy nadzieje, że będą to studia nie tylko teoretycze ale przede wszystkim z dużym naciskiem na aspekt praktyczny. Udział obu Uczelni jest wielkim wyróżnieniem i cieszymy się, że stowarzyszenie Branży Eventowej będzie patronem tych starań.

 

 


źródło:  www.sbe.org.pl

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne