Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Serwis konferencje.pl wystartował w nowej wersji

30.10.2009

Po wielu miesiącach uruchomiliśmy nowy, mocno rozbudowany serwis konferencje.pl. Oficjalna premiera odbędzie się na targach BTF 04.11.2009.

 

Nowości jest wiele - serwis pracuje na nowym silniku (co ciekawe, na tym samym, na którym powstał serwis Prezydenta Rzeczpospolitej - prezydent.pl :!) ma całkiem nową szatę graficzną i 4 nowe wyszukiwarki: atrakcji, usług, produktów i firm konferencyjnych. Teraz, obiekty konferencyjne mogą zostać znalezione nie tylko poprzez sale konferencyjne ale też dodatkowe atrakcje i usługi, które mogą zaoferować organizatorom konferencji. Myślimy, że zmiana jest rewolucyjna i zmobilizuje właścicieli obiektów do poszerzania i uatrakcyjniania swojej oferty.

 

Firmom i podwykonawcom z naszej branży umożliwiamy zaprezentowanie swoich usług, produktów i atrakcji. Staraliśmy się stworzyć serwis, w którym użytkownicy nie znajdą kolejnego katalogu teleadresowego, ale konkretne oferty i pomysły, którymi będą się mogli zainspirować i wykorzystać w trakcie organizowanych przez siebie spotkań.

 

W serwisie jest jeszcze wiele do zrobieniai liczymy, że przyłączycie się do jego poprawy. Wśród osób, które prześlą nam swoje uwagi, rozlosujemy cenne nagrody, między innymi weekend dla dwojga w luksusowym hotelu SPA!

 

Mamy nadzieję, że nowy serwis Wam się spodoba i będzie użytecznym narzędziem w pracy.

 

W imieniu zespołu konferencje.pl,

Michał Stradomski

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne