Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sheraton na Mazurach nowe decyzje i nowe plany

sheraton mazury

10.02.2011

Budowa hotelu Sheraton Mazury Lakes Resort w Mikołajkach rozpocząć się miała wiosną w 2009 roku, jednak ze względu na kryzys gospodarczy i jego konsekwencje budowa została wstrzymana. Teraz temat powrócił.

 

 


Europejski Fundusz Hipoteczny (EFH) - firma zajmująca się działalnością inwestycyjną w sektorze nieruchomości, w tym hotelowych, inwestor hotelu Sheraton na Mazurach, postanowił wznowić budowę tego luksusowego kolosa. Dodatkową zachętą do ponownego rozpoczęcia budowy jest sukces, jaki odniósł bliźniaczy hotel – Sheraton w Sopocie.

Na nowo rozpoczęły się negocjację z wykonawcą obiektu, które doprowadzić mają do rozpoczęcia budowy hotelu jeszcze w tym roku.

Luksusowe centrum hotelowo-konferencyjne znajdować się będzie w jednej z najpopularniejszych mazurskich miejscowości – Mikołajkach.

Pierwotnie otwarcie nowego hotelu, należącego do sieci Starwood zaplanowano na rok 2013,  jednak termin ten został przesunięty i obecnie mówi się o wiośnie 2014.

Sheraton Mazury Lakes Resort w Mikołajkach posiadać ma prawie 300 pokoi. W nowym centrum możliwa będzie organizacja konferencji. To także nowe miejsce eventowe na mapie Polski.

Marka Sheraton w Polsce jest coraz bardziej popularna. Pięciogwiazdkowe hotele należące do sieci Starwood w naszym kraju to: Sheraton Warsaw Hotel, Sheraton Sopot Hotel Conference Center & Spa, Sheraton Poznań a także Sheraton Kraków Hotel.


źródło: na podstawie www.parkiet.com
                                       www.efh.com.pl
 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne