Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sofitel Warsaw Victoria ma nowego Dyrektora Sprzedaży i Marketingu


27.09.2010

Maciej Skórski został nowym Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu hotelu Sofitel Warsaw Victoria. Do jego obowiązków będzie należało zarządzanie wszystkimi pionami sprzedaży w hotelu oraz koordynacja działań marketingowych.
 

 


Nowy Dyrektor ma wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej. Wcześniej zajmował stanowisko Dyrektora Sprzedaży i Marketingu w Biurze Podróży Fly Away Travel. W American Express w pionie Travel Related Services kierował działem Sprzedaży w Polsce, a następnie w Europie Środkowo – Wschodniej.

Maciej Skórski jest absolwentem Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Wykształcenie uzupełnił na podyplomowych studiach mistrzowskich na Universität für Musik und darstellende Kunst Wien. Dodatkowo studiował w Wiedniu turystykę i marketing na Wirtschaftsuniversität Wien. Posługuje się biegle językiem angielskim i niemieckim.  Jest miłośnikiem filmów Krzysztofa Kieślowskiego.

Sofitel –  najbardziej prestiżowa marka sieci hotelowej Accor i jedna z najbardziej ekskluzywnych na rynku międzynarodowym. Nowe oblicze luksusowej gościnności, przywilej przebywania w niezwykłych miejscach na całym świecie – tak najkrócej można ją scharakteryzować. Reprezentuje ona 126 hoteli w 40 krajach świata. Hotele Sofitel powstają tylko w dużych metropoliach i są w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów - ludzi biznesu oraz szukających odpoczynku i relaksu turystów. Wyróżniają się klasą, wyrafinowaną elegancją, słyną z pięknych wnętrz aranżowanych przez znanych dekoratorów, stref odnowy biologicznej na najwyższym poziomie, restauracji dla smakoszy czy w niektórych przypadkach centrów dla golfistów. W Polsce hotelami marki Sofitel zarządza Grupa Hotelowa Orbis, której Accor jest partnerem strategicznym.

 

źródło: www.sofitel.com (PR)

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne